• Yeni
Ağır Ekstra Büyük Organizatör Saklama Çantası Taşıma,Seyahat,Noel Dekorasyon Depolama,6 Paket (Yeşil,65 x 30 inç, 24 x 16 İnç, 12 x 12 İnç)için Güçlü Kulplu ve Fermuarlı Hareketli Çanta

Ağır Ekstra Büyük Organizatör Saklama Çantası Taşıma,Seyahat,Noel Dekorasyon Depolama,6 Paket (Yeşil,65 x 30

Ziyaretçi izlenme:
₺ 119.97

Stokta
Mağazada

Kaliteli malzeme : organizatör saklama torbaları dayanıklı dokuma kaplı polipropilen malzemeden yapılmıştır, eve taşınmanıza yardımcı olacak kadar sağlam ve büyük bir şeye ihtiyacınız varsa, bu büyük hareketli çanta size çok yardımcı olacaktır. 2. 3 Boyut isteğe bağlı : 3 farklı boyutta saklama çantası vardır, böylece gerçek ihtiyaçlarınıza göre doğru saklama çantasını seçebilirsiniz, pratik fermuar çantanın tüm uzunluğu boyunca çalışır, bu da yüklemeyi ve boşaltmayı daha kolay hale getirir.Kullanımı kolay : bu yeniden kullanılabilir saklama torbaları, taşıması kolay sağlam bir tutamağa ve fermuara sahiptir, hareket ederken herhangi bir öğeyi çizilmelere ve hasarlara karşı koruyacaktır ve çekmecelerde, dolaplarda, arabalarda veya bagajlarda kolay saklama için küçük bir boyuta düz bir şekilde katlanabilirler.ve daha fazlası.Yaygın olarak uygulanabilir : bu saklama torbaları çok kullanışlı ve çok yönlüdür, pahalı kostümler için depolama ile birlikte giysilerinizin hareket problemini çözmeye yardımcı olur, ayrıca seyahat, giysi saklama, üniversite taşıma, spor ve kamp gibi çeşitli yerlerde de uygulanabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!