• Yeni
SILVERSTRO 3 Set, Bronzlaşmaya Altın Mermer Çıkartması Alevsiz Mumlar ile Uzaktan, gerçek Balmumu Modern Tema Titrek LED Mumlar, pil Kumandalı Mumlar için Noel Yatak Odası Parti Dekor

SILVERSTRO 3 Set, Bronzlaşmaya Altın Mermer Çıkartması Alevsiz Mumlar ile Uzaktan, gerçek Balmumu Modern Tema

Ziyaretçi izlenme:
₺ 88.65

Stokta
Mağazada

Modern Çağ Geldi-Modern tema son yıllarda çok popüler bir unsurdur.Ev dekorasyonunuzda bu unsuru nasıl atlayabilirsiniz?Alevsiz mumlarımız ayrıca bu alevsiz mumların daha zarif ve gelişmiş görünmesini sağlamak için gelişmiş mermer bronzlaştırma teknolojisini kullanır.Mum ve ışık Modu-Gerçek Titrek Fitil-LED mumlar için mum modunu seçtiğinizde, LED mumların fitili kademeli bir ışık yanıp sönme işlevi yayar.Yanıp sönmesi daha gerçek ve gerçek bir muma daha yakın.Işık modunu seçerseniz, LED mum bir ışık gibi yanar.Her 24 Saatte Bir Otomatik Olarak Dönen Zamanlayıcı-LED mumun altındaki anahtarın açma / kapama / zamanlayıcısı (6 Saat) vardır ve uzaktan kumandanın 2/4/6/8 Saat zamanlayıcısı vardır.Zamanlayıcı her 24 saatte bir otomatik olarak çevrilir.Örneğin, saat 6'da 8 Saat zamanlayıcıyı kullanmaya başlarsanız, LED mum saat 2'de otomatik olarak kapanır ve daha sonra her 6 saatte bir otomatik olarak başlar. 200 H Pil Güç Kaynağı Süresi-Pil değiştirme sayısını azaltmak için, bu alevsiz mumların fitil devresi tasarımını optimize ettik, böylece bu fitiller daha az ışık tüketir ve pil daha uzun sürebilir.Alkalin pil kullanıyorsanız, daha güçlü pil ömrü elde edersiniz.Arkadaşlar için Modern Temalı Hediyeler-Modern temaların popüler olduğu çağda, çevrenizdeki modern tema severlerin birçok arkadaşı olmalı.Onlara bu modern temalı alevsiz mumları söyle ve onlara ver, kesinlikle havalı bulacaklar.Mutlu Noeller!Wick Light Renk Titrek Modern tema bronzlaştırıcı mermer deseni alevsiz mum Özellikleri : Malzeme : Parafin wax Light Kaynak : : Sıcak white Design : Bronzlaştırıcı mermer pattern Switch : (6 H)/ZAMANLAYICI ON/OFF Pil : 2 AA pil(dahil değildir) Pil Güç Süresi : 200+ hours Package : 3 x Modern Tema LED Mum, 1 x 10 tuşlu Uzaktan Kumanda, 1 x Kullanım Kılavuzu Güvenli ve Pratik : ateş ve duman, Hiçbir risk evinize, tatil, parti, etkinlik için uygun herhangi bir yangın tehlikesine neden olmaz.Sıcak ipuçları : 1.Bu alevsiz bir mum, gerçek wax.Do bu mumu ateşlemeye kalkışmayın.2. Gerçek mum mumu.Lütfen mumunuzun yumuşamasını veya erimesini sağlayacak ısı kaynaklarından,aşırı sıcaklıklardan ve doğrudan güneş ışığından uzak tutun.3. Bununla birlikte, zamanlayıcının sürekli kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.Mum ışıklarını uzun süre kullanmıyorsanız, pil gücünden tasarruf etmek için lütfen alttaki Led mumu kapatın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!