• Yeni
Luminara LED Alevsiz Mumlar, Luminara Alevsiz Gerçek Balmumu Hareketli Fitil LED Mum için Ev/Parti/Cadılar Bayramı/Noel/Düğün Dekor Zamanlayıcı Kontrolü ile Vanilya Kokusu 3. 5x5 inç-Fildişi

Luminara LED Alevsiz Mumlar, Luminara Alevsiz Gerçek Balmumu Hareketli Fitil LED Mum için Ev/Parti/Cadılar

Ziyaretçi izlenme:
₺ 188.70

Stokta
Mağazada

ROMANTİK bir FANTEZİYE TUTUNUR : Kadifemsi bir vanilya ipucu ile hafifçe kokulu mumlarımız, yerleştirildikleri atmosfere, bölgeyi fazla koklamadan harika bir hafif koku katacaktır.Bu ikisi bir arada işlevin tadını çıkarın ve evinizin her zaman taze ve tatlı kokmasını sağlayın.Sofistike gerçek alev efektli mumlarımız ve kokularımız, mumlarla ilgili sevdiğiniz her şeyden daha fazlasını sunar.GÜVENLİ ve yangın riski YOK : Çocuklu aileler, evcil hayvanlar ve yaşlılar için güvenli, alev, yangın tehlikesi veya yanma riski endişesi olmadan kitap raflarında, banyolarda, yatak odalarında vb.Kullanım için mükemmeldir. (Duvarlarda veya tavanda daha fazla kurum yok.).OTANTİK BALMUMUNDAN YAPILMIŞTIR : Alevsiz Mumlarımız düşük maliyetli Plastikten ziyade gerçek balmumundan yapılmıştır, ancak yine de doğal bir görünüme sahiptir ve güvenliği garanti eder.Ayrıca, mumlar sıfır karbon emisyonu ile tamamen çevre dostudur.ZAMANLAYICI KONTROLÜ : Zamanlayıcı özelliği, açma ve kapama süresini kendi isteğinize göre ayarlamanıza olanak tanır. otomatik olarak 5 saat açık ve 19 saat kapalı.Beklenen pil ömrü yakl. 500 saat (yüksek dereceli pil gerekli).NE OLSUN : 100 % Marka yeni ve yüksek kaliteli. 1 x Hafif vanilya kokulu Alevsiz Mum boyutu 7 inç Yükseklik x 3.5 inç Çap, 1 x Perakende Paket.Güler yüzlü Müşteri hizmetleri.İpuçları : a. Lütfen alırken mumları iyi havalandırılan bir alana yerleştirin.b.Lütfen kapalı bir yerde saklayın ve mumları uzun süre kullanmazsanız kutunun dışına çıkarmayın, bu da kokunun uzun süre dayanmasını sağlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!