• Yeni
6” x 3.25 Açık Su Geçirmez Alevsiz Mumlar, Titrek Hareketli Alev LED Mumlar, Uzaktan Kumandalı ve Zamanlayıcılı Pille Çalışan Mumlar, Fildişi Buzlu Plastik, 2'li Set

6” x 3.25 Açık Su Geçirmez Alevsiz Mumlar, Titrek Hareketli Alev LED Mumlar, Uzaktan Kumandalı ve Zamanlayıcılı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 256.20

Stokta
Mağazada

Teknik ve Gerçekçi : Tasarımcı, hem pratikliği hem de güzelliği hesaba katmak için, hareketli fitili korurken, yukarıdan aşağıya akan yağmur suyunun durumunu simüle ederek ve su yalıtımı elde ederken mumun içinde su geçirmez işlem yaptı.Mum, ışığı açtıktan sonra daha şeffaf olacak ve yüksek sıcaklıklarda erimeyecek buzlu plastik bir kabuk kullanır.Kullanışlı Uzaktan Fonksiyonlar : Bu mumları dokunması zor bir yere yerleştirildiklerinde uzaktan kontrol edebilirsiniz.2 H/4 H/6 H/8 H zamanlayıcıları ayarlamak, her gün aynı anda otomatik olarak tekrar açılacağı için açma/kapama sorununuzu ortadan kaldıracaktır.Ayrıca, ışık modlarını(titreme/sabit parıltı) ve parlaklık seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Önce Güvenlik : Geleneksel mumların tüm avantajlarıyla ve negatiflerin hiçbiriyle bu LED mumların tadını çıkarın!Damlayan sıcak balmumu yok, duman yok veya mumları üflemeden uykuya dalma endişesi yok.Su geçirmez ve karışıklık yok!.Paket Şunlardır : Bu Mum Seti dahil 2 açık titrek mumlar(6” yükseklik, 3.25” Dia), 1x uzaktan kumanda, 1x kullanım kılavuzu.Her mum 2 adet AA pil ile çalışır (yüksek dereceli pillerle 500+ saat).Bütün bu mumlar kesinlikle test edildi.Hareketli Alev Dış Mekan Mumları : Titreyen Su Geçirmez Mumlar, “hareketli fitili” su geçirmezlik özelliği ile birleştirir, mumları erime veya yağmur hakkında endişelenmeden daha gerçekçi hale getirir.İçeride veya dışarıda harikalar. 6” x 3.25 " Açık Su Geçirmez Alevsiz Mumlar, Titrek Hareketli Alev LED Mumlar, Uzaktan Kumandalı ve Zamanlayıcılı Pille Çalışan Mumlar, Fildişi Buzlu Plastik, 2'li Set.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!