• Yeni
İçecekler için Bardak, komik İçecek Bardak Tutucu ile Emici 6 Adet Emici Taş Komik Coaster Hediye Seti Eve Taşınma Hediye Yeni Ev Daire Mutfak Ev Dekor Hediye için Kadın Erkek

İçecekler için Bardak, komik İçecek Bardak Tutucu ile Emici 6 Adet Emici Taş Komik Coaster Hediye Seti Eve

Ziyaretçi izlenme:
₺ 119.97

Stokta
Mağazada

【İÇECEKLER İÇİN YENİLİK BARDAK ALTLIKLARI】 Esprili konuşma başlangıçları!Herkesin yüzüne gülümse, bu komik emici bardak altlıkları insanlara içkilerini masadan uzak tutmalarını ve mobilyalarınızı korumalarını komik bir şekilde hatırlatacak.Konuklarınızın her birinin kişiliğine uyacak şekilde ayarlanmış bu bardak altlığı ile altı farklı söz alacaksınız. 【EMİCİ SERAMİK içecek altlıkları】 İçecek altlıklarımız, su damlamalarını, dökülmeleri, yıldönümlerini ve daha fazlasını kolayca emebilen süper emici bir seramik taştan yapılmıştır.BİR SET şunlardır : 6 adet bardak+ 1 tutucu.Bu 4 inçlik bardak altlıkları çok şık, kullanışlı ve uygun fiyatlı.Pahalı mobilyalarınızın veya tezgahlarınızın çizilmediğinden emin olmak için bir mantar alt tarafına sahiptirler.Adorever bardak altlıkları, herhangi bir mutfağa veya iş istasyonuna harika bir bağımlılıktır.Adorever bardak altlıkları ile hayattaki en iyi şeylerin tadını çıkarın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!