• Yeni
Yoga Mat, Kaymaz Çevre Dostu Egzersiz Mat sevgililer Günü Asılı Aşk Hediyesi-Zemin Egzersiz, Fitness ve Sıcak Yoga için Taşıma Kayışı ile Yüksek Yoğunluklu Pilates Mat 72 x 24

Yoga Mat, Kaymaz Çevre Dostu Egzersiz Mat sevgililer Günü Asılı Aşk Hediyesi-Zemin Egzersiz, Fitness ve Sıcak

Ziyaretçi izlenme:
₺ 266.43

Stokta
Mağazada

MALZEME : Bizim upgrad egzersiz matı prim süet ve kauçuk tabanlar yapılmış.Toksik olmayan ve zararsız, fit streç kavrama.BOYUTU : 72-inch x 24-inch x 1.5 mm. BENZERSİZ tasarım : karışık renk gökkuşağı desen kullanarak.Her yoga matı farklı ve modaya uygun.Eşsiz bir yoga matına sahip olmanıza izin verin.AVANTAJI : Birçok paspas kalın yoga paspasları olduğunu iddia eder, ancak aslında vücudunuzu desteklemek için gereken yoğunluğa sahip değildir ve dengelemeyi imkansız kılar.Ancak wellbeing'in egzersiz matı, süet ve kauçuğun eşsiz bir kombinasyonuna sahiptir ve her birinde konfor, işlevsellik ve tutuş sağlar. position.NO DAHA AĞRILI DİZLER VE EKLEMLER VEYA BOZULMUŞ DENGE.Yoga paspaslarımız, uygulamanızı topraklamak için size en uygun temeli sunar, böylece sakin, odaklanmış ve mutlu kalabilirsiniz.NOT : herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.size memnun bir cevap vereceğiz.Hamilelik için Eko Yoga Matı : Yoga matımız güvenli ve sağlıklı malzemeyi benimser.Hamile kadınlar, fiziksel gücü arttırmak ve stresi azaltmak için bu mat üzerinde hafif yoga egzersizleri veya meditasyon yapabilirler. (Lütfen profesyonellerin rehberliğinde pratik yapın.) Küçük Çocuklar ve Çocuklar Yoga Matı : Her çocuğun sağlıklı bir vücudu şekillendirmek ve konsantre olma yeteneğini geliştirmek için bir yoga matı olmalıdır.Çekici desenli ve kaymaz özellikli yoga matımız kaymakam bir seçimdir.Kolay Temizlenebilir Egzersiz Yoga Matı : Kapalı hücreli yapı yüzeyine sahip yüksek yoğunluklu yoga matı, nemin ve tozun emilmesini önleyebilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!