• Yeni
6mm Ekstra Kalın Yoga Mat, Renkli Hayvanlar Mavi Baskı Çevre Dostu TPE Egzersiz Paspaslar Pilates Mat ile Yoga için, egzersiz, çekirdek Fitness ve Zemin Egzersizleri, erkekler & Kadınlar

6mm Ekstra Kalın Yoga Mat, Renkli Hayvanlar Mavi Baskı Çevre Dostu TPE Egzersiz Paspaslar Pilates Mat ile Yoga

Ziyaretçi izlenme:
₺ 149.94

Stokta
Mağazada

Yüksek yoğunluklu TPE malzeme ile paspasın yıkanması kolay olacaktır. 6mm kalınlığında tasarım, fitness paspasları egzersiz sırasında konfor ve güvenliği sağlamak için daha fazla yastık sağlar.Yoga, pilates ve ek yastık ve desteğin takdir edildiği herhangi bir zemin egzersizi de dahil olmak üzere her türlü fitness ve egzersiz rutini için idealdir.Boyutlar : 72 inç L x 24 inç W / 183x61 cm x 0.6 cm.Farklı stilleri güzel desen, seçtiğiniz için çeşitli renkler var.Yüksek yoğunluklu TPE malzemeli yoga matımız, matın yıkanması kolay olacak, mükemmel esneklik, dayanıklılık ve reliance.It ne kadar zorlarsan bas, her zaman aynı şekle dönecektir.Yoga, Pilates, zemin egzersizinin tadını çıkarabilirsiniz.Farklı stilleri güzel desen, seçtiğiniz için çeşitli renkler var.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!