• Yeni
QHY Altın Çin Ejderha Yoga Mat Kaymaz Sıcak Yoga Mat, Çevre Dostu Doğal Kauçuk / Yoga, Pilates, Egzersiz, Egzersiz, Bikram ve Sıcak Yoga için en iyisi. Lüks

QHY Altın Çin Ejderha Yoga Mat Kaymaz Sıcak Yoga Mat, Çevre Dostu Doğal Kauçuk / Yoga, Pilates, Egzersiz, Egzersiz,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 140.97

Stokta
Mağazada

Kuşkusuz kolay düzensiz doku Kat, kavrama geliştirmek ve iyileştirmek anti-kayma özellikleri, slayt kolay değil; yüzey süet malzeme, yumuşak ve cilt-dostu, mükemmel su emme, kaymaz Teri emer ve egzersiz sırasında sürtünme artmış; 1 mm kalınlığında, tek başına, ya da kalın yoga mat, temiz ve hijyenik; katlanabilir, hafif ve taşınabilir kullanılabilir.[Uygulanabilir senaryolar] Ev, spor salonu, yoga salonu, plaj parkı ve diğer açık.【Aksesuarlar】 Teslimat yoga saklama çantası.[Yıkama talimatları] Mümkün olduğunda lekeleri silmek için soğuk su ve ıslak havlu kullanın.Makinede yıkanabilir ve gölgede hava ile kurutulabilir.[Önlemler] Güneşe uzun süre maruz kalmaktan kaçının.Lütfen deterjan için hafif nötr deterjan kullanın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!