• Yeni
LİANGJUANG gebelik vücut yastığı u Şekli hamile yastığı Gebelik vücut yastığı, U-Şekilli hamile yastığı Hamile Kadınlar için 1.3 KG 70 cm Çarpın 130 cm kılıf

LİANGJUANG gebelik vücut yastığı u Şekli hamile yastığı Gebelik vücut yastığı, U-Şekilli hamile yastığı Hamile

Ziyaretçi izlenme:
₺ 241.50

Stokta
Mağazada

Yumuşak ve kabarık, bu vücut tüm vücudunuzu tutacak ve yorgunluğu gidermek, ödemi hafifletmek, hafifletmek için mükemmel bir şekilde çalışan büyük destek sağlayacaktır pain.It yaşlı, hamile kadınlar, hastalar, çocuklar vb.İçin en iyi seçimdir.Güvenliğiniz her zaman önceliğimizdir.Malzemenin hoş olmayan kokuları yoktur ve yüksek kaliteli 3 D EPE, servis döngüsünü uzatmanın yanı sıra asla deforme olmaz.Ayrıca, nefes alabilen kapak neredeyse yıl boyunca kullanım sağlar.Güçlü pratiklik daha esnek uygulama sağlar.Bir emzirme yastığına katlayabilir veya daha fazla keyif almak için şezlong yastığı olarak kullanabilirsiniz.Bu fonksiyonel yastık, okumak, uzanmak, uyumak vb.İçin en rahat pozisyonu bulmanıza yardımcı olacaktır.Özel U şeklindeki tasarım, yan yatma ve sırtüstü yatma için ideal hale getirirken, ergonomik tasarım vücut hatlarınıza uyar ve geceleri derin uyumanızı sağlar.Ayrıca, yumuşak pamuk kullanım deneyiminize daha fazla konfor katar.Yüksek dirençli malzeme, daha kolay kullanım için kompakt bir boyuta katlanmayı mümkün kılar storage.In ayrıca, nefes alabilen kapak çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir, bu nedenle temizlik çok daha kolaydır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!