• Yeni
Jeanoko Keçe Mat İğne Mat Keçe Aksesuarları Plastik Keçe Aracı Büyük / Küçük Yün Keçe Fırça Nakış Zanaat Dikiş Yumruk(Büyük)

Jeanoko Keçe Mat İğne Mat Keçe Aksesuarları Plastik Keçe Aracı Büyük / Küçük Yün Keçe Fırça Nakış Zanaat Dikiş

Ziyaretçi izlenme:
₺ 217.50

Stokta
Mağazada

It sağlam ve sağlam bir yapıya sahip sert bir plastik sırtlığa sahiptir, bu da onu kucağınızdaki bir yastığın üzerinde, altına veya kendinize bir şey sokmadan kullanmanıza izin verir.It keçeye zarar vermemek veya düğümlenmemek için çok az dirençle zımbalamanın yumuşatılmasını sağlar ve liflerin taban kumaşla birleşmesini sağlar.Bu, keçeniz için işi daha doğru yapar projects.Yumuşak kıllar tasarımınıza zarar vermez, ancak projenizi sabit ve yumuşak bir hareket için sallanmadan yerinde tutacak kadar güçlüdür.Özellikler : kucağında bir yastık üzerinde kullandığınız şeyler ya da kendini aşağıda alay olmadan sağlayan firma, inşaatın sağlam ve sert plastik tabanı vardır.Kıl uzunluğu, delme için ideal sertlik ve yoğunluğu sağlar.Etkili olan geri gösterir projeler, bu tür etiket veya süs eşyası olarak arkasında fuzzing keserek.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!