• Yeni
KUIDAMOS Nakış Yün Dikiş Yumruk, Keçe İğne Mat Fırça Plastik Keçe Mat Fırça Nakış Keçe El Sanatları için, yumruk Zanaat Aracı Büyük (L)

KUIDAMOS Nakış Yün Dikiş Yumruk, Keçe İğne Mat Fırça Plastik Keçe Mat Fırça Nakış Keçe El Sanatları için, yumruk

Ziyaretçi izlenme:
₺ 65.37

Stokta
Mağazada

Sağlam ve sağlam bir yapıya sahip sert bir plastik sırtı vardır, bu da onu kucağınızdaki bir yastığın üzerinde, altına ya da kendinize bir şey sokmadan kullanmanıza izin verir.Kıl uzunluğu, delme için ideal sertlik ve yoğunluğu sağlar.Yumuşak kıllar tasarımınıza zarar vermez, ancak projenizi sabit ve yumuşak bir hareket için sallanmadan yerinde tutacak kadar güçlüdür.Giysiler gibi düz keçeleşme için iyidir ve sizi daha hızlı hissettirir.Küçük heykeller veya heykel parçaları için, çalışırken Matı 90° tekrar tekrar döndürmek çok uygundur.Boyutu uygun, kılları sert ve yakın aralıklı ve t vardır.Etkili olan geri gösterir projeler, bu tür etiket veya süs eşyası olarak arkasında fuzzing keserek.Bu gerçekten daha pürüzsüz bir sırt oluşturur ve daha az kıvırcık oldukları için uçları sıkıştırmak çok daha kolaydır.Bu, keçeniz için işi daha doğru yapar projects.It üzerinde çalışmak kolaydır, gürültülü ve uzun ömürlü değildir.Bununla birlikte, bu ped ile iğnenizi çok fazla bıçaklamamaya dikkat etmelisiniz, aksi takdirde dibe vurursunuz.Açıklama : Bu keçe fırçası, sağlam bir taban oluşturan ve yumuşak olan dayanıklı plastikten yapılmıştır. bristle.It keçeye zarar vermemek veya düğümlenmemek için çok az dirençle zımbalamanın yumuşatılmasını sağlar ve liflerin taban kumaşla birleşmesini sağlar.Keçe fırçası, TV izlerken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken küçük projeler üzerinde çalışmak için mükemmeldir, etc.It güzel bir boyut ve uzun kış akşamlarında aktiviteler için iyi ve onunla yapılabilecek çok çeşitli küçük projeler var.Keçe projeleri için araçlarınıza ne harika bir katkı!Git bir tane al ve DIY zamanının tadını çıkar.Şartname : Malzeme : Plastikrenk : resimde gösterildiği gibitipi : Büyük, Küçük ( İsteğe bağlı) Boyutu : Tipi Kıl + Taban Boyutu Kıl Boyutu Büyük 16x11.8x4. 5 CM / 6.30" x 4.65" x 1.77"13x8. 3x2. 8 CM / 5.12" x 3.27" x 1.10" Küçük11.2x9.2x4. 5 CM / 4.41" x 3.62" x 1.77"9x7x2. 8 CM / 3.54" x 2.76" x 1.10"Paket Ağırlığı : yaklaşık. 300g Miktar : 1 Adet Paket İçeriği : 1 Adet keçe fırçası.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!