• Yeni
ZTİAN Dosya Depolama Rafları ve Ev Asılı Kitap Rafları, Eşyaların Düşmesini Önlemek için Demir Çitler, Ofis Rafları ve Depolama Rafları, Evler, Ofisler, Yurtlar Vb.Için Uygundur.

ZTİAN Dosya Depolama Rafları ve Ev Asılı Kitap Rafları, Eşyaların Düşmesini Önlemek için Demir Çitler, Ofis

Ziyaretçi izlenme:
₺ 198.00

Stokta
Mağazada

design Çit tasarımı : Büyük delikli çit tasarımı güzel ve cömerttir, eşyaların düşmesini önler.Samimi korkuluk düşmeyi önler ve alanı daha güvenli hale getirir. design İçi boş tasarım : dosya rafının her katmanı, güzel ve havalandırılmış, toz biriktirmesi kolay olmayan içi boş bir tasarım kullanır. ✔ Duvara monte dergi rafı : Bu depolama rafı dergi dosya rafı olarak da kullanılabilir!Önemli taşıma kapasitesi ve geniş iç alanı. Multıfunctıonal Çok fonksiyonlu : Bu modüler ve istiflenebilir duvara monte organizatör, herhangi bir alana ve dekorasyona sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır. install Kurulumu kolay : Bu duvara monte edilmiş dosya yöneticisi, kurulumu kolay bir mini su terazisi de dahil olmak üzere gerekli tüm donanımlarla donatılmıştır.Montaj birkaç dakika sürer, sadece talimatları izlemeniz gerekir.Bu asılı dosya tutucu ile her şey düzgün, düzenli, dekore edilmiş ve göze daha hoş görünecek!Kaosu kontrol edin ve masanızı mümkün olan en kısa sürede düzenleyin!Çok sayıda dosya düzenlemeniz gerektiğinde, klasör bir bilettir.İhtiyacınız olanı bir bakışta bulabilmeniz için dosyaları kolayca bir araya getirilmiş biçimde saklayabilirsiniz.Temiz ve düzenli bir çalışma alanı düşüncelerinizi netleştirmenize ve hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olurişyerinde daha odaklı ve verimli olmak ister misiniz?Sonra bu duvara monte dosya yöneticisi sizin için mükemmel!Yeni geniş ve düzenli çalışma alanınızın stres seviyenizi düşürürken iş verimliliğinizi artırmasını sağlayabiliriz.Duvara monte dosya yöneticisi Duvara monte klasör yöneticisi Güzel oda dekorasyon Ofis masası organizatör.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!