• Yeni
Zhao.Fu 29 İnç Karbon Ok Uygulama Avcılık Oklar Omurga 400 için Çıkarılabilir İpuçları ile Okçuluk Bileşik ve Olimpik ve Geleneksel Yay (12 Adet)

Zhao.Fu 29 İnç Karbon Ok Uygulama Avcılık Oklar Omurga 400 için Çıkarılabilir İpuçları ile Okçuluk Bileşik

Ziyaretçi izlenme:
₺ 41.64

Stokta
Mağazada

????[ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ] - Doğruluk : +/-0.006; Omurga : 400; uzunluk : 29in; Ağırlık 30-65 pound bileşik yay çekmek için uygundur İç çap : 6.2 mm(0.244 inç);Dış çap : 7.5 mm(0.295 inç). ????[ YÜKSEK KALİTELİ KARBON FİBER ] - Sağlam ve dayanıklılık için hassas karbondan yapılmıştır.Yüksek kaliteli malzeme, dış dayanıklılığa ve uzun süreli hedef uygulamaya katkıda bulunur.Doğrusal karbon ipliğin çekirdeğe çok iyi bağlanması, yüksek kalite ve sağlam yapı, düz uçuş yolunu, optimum doğruluğu ve hedef penetrasyonunu sağlar.İyi performans, iyi hız ve uçuş yolu ile düşük el şoku. ????- 3 adet TPU kauçuk kanat.Çekim yaparken iyi bir denge ve düz uçuş yolu tutun.Okun kanat kısmı tutkalla sıkılır ve üst ve alt kanatları güçlendirmek için daha fazla tutkal kullanılır, böylece çıkması kolay değildir.Kanatların şekli bozulursa, kanatları 5-10 dakika sıcak suya koyabilir veya bir hava kurutucu kullanarak düzeltebilirsiniz, bunlar orijinal şekline getirilebilir. ????[ÇIKARILABİLİR OK ucu ] - Vida uçları insertlidir, ok alanı noktası kişisel ihtiyaçlarınıza göre kolayca değiştirilebilir.Nocks oryantasyonu hem bileşik yay hem de olimpik yay için uyacak şekilde ayarlanabilir. ????[ HEDİYE OLARAK] -12 adet karbon oklar.Kutu içinde iyi paketlenmiş.Erkekler için hediyeler, gençler ve açık hava meraklıları için harika araçlar.Ürün bilgisi : Zhao.Fu karbon milleri, sert, doğru ve uygun fiyatlı bir ok oluşturmak için yüksek karbon fiberden yapılmıştır.Paketlenmiş her set, güvenilirlik için ağırlık ve omurga ile kontrol edilir ve eşleştirilir.Bu paket 12 ok ile birlikte gelir.Malzeme : Carbon Straightness : +-0.006 Uzunluk : 29"Dikenler : 400 Arrows Fletched İle 2"Vanesİnserts Dahil.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!