• Yeni
Nintendo Anahtarı için GameCube Denetleyici Adaptörleri, GameCube Denetleyici Adaptörü Wİİ U PC USB, Wii U için YTTL Gamecube NGC Denetleyici Adaptörü, Nintendo Anahtarı ve PC USB, 4 Port Siyah Gamecube Adaptörü

Nintendo Anahtarı için GameCube Denetleyici Adaptörleri, GameCube Denetleyici Adaptörü Wİİ U PC USB, Wii U

Ziyaretçi izlenme:
₺ 47.43

Stokta
Mağazada

[GÜNCELLENMİŞ SÜRÜM]Gamecube güncellenmiş sürümdür, sürücüye gerek yoktur ve kullanımı kolaydır.Gamecube denetleyici adaptörü ile super smash bros oynamak için sadece eğlenceli. [YAYGIN UYUMLULUK]Bu Gamecube Denetleyici Adaptörü, hem 32 Bit hem de 64 Bit Varyantlar için Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 ile en yeni Wii U sistemi olan 4.0'ın ötesindeki N-Switch sistemleriyle uyumludur. [TURBO VE HONE ANAHTAR TASARIMI]Gamecube Denetleyicisindeki bu düğmelerin eksikliğini telafi eder.Bu Gamecube Denetleyici Adaptöründeki Turbo ve Ev düğmeleriyle, oyunların tutkusunu yaşamak için oyun karakterine daha hızlı girebileceksiniz. [YÜKSELTİLMİŞ ÇİP]GC denetleyicisi veya Wavebird denetleyicisi ile Nintendo Switch, Wii U, PC ve Mac os'yi destekleyin.Yan tarafta bulunan "Wii U/PC" düğmesini değiştirmeniz yeterlidir. [NOT]Switch'te oynamak istiyorsanız, Lütfen sisteminizi 4.0'a güncelleyin. En önemli Nintendo, super smash bros'un Switch'e ineceğini duyurdu.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!