• Yeni
Kamp Balta, AİETOL Survival Handy Sırt Çantası Balta, Kaymaz Sap, 15 Açık Kamp Kesme Eksenleri Avcılık için Çıra Viking Yarma Yürüyüş Balıkçılık, erkekler Hediyeler

Kamp Balta, AİETOL Survival Handy Sırt Çantası Balta, Kaymaz Sap, 15 Açık Kamp Kesme Eksenleri Avcılık için

Ziyaretçi izlenme:
₺ 119.97

Stokta
Mağazada

【Birinde Balta ve Çekiç】 Çekiç baltamız dayanıklılık ve uzun ömür için küçük orman baltası, ağaç kesme baltası, viking baltası, bushcraft baltası olarak tasarlanmıştır.Paslanmaz çelik kesme balta bıçağı bir dosya ile kolayca yeniden keskinleştirilebilir. 【Ergonomik Tasarımlı Kamp Baltası】 Mükemmel ergonomik tasarım, salıncak hızını ve doğrama gücünü artırmak için balta için verimli bir ağırlık dağılımı sağlar ve güvenli, konforlu ve verimli kullanım için üstün bir bölme baltası oluşturur.Geleneksel ahşap sap eksenlerine kıyasla üstün şok emilimi ve dağılımı. - Hayatta kalanlar için yapısal bir açık Hayatta kalma Balta ve Bir ideal ve evrensel bir Balta Resmini elle keserken balta odun, çıra, küçük ve orta ölçekli günlükleri, dalları, ağaçlar, dikenler, acil durumlar için araçta çadır kazıkları, çıra arıza, temel kamp görevleri veya tutmak için yeterince güçlü doğrayın, kampçılar, yürüyüşçüler, Avcılar. 【Kılıflı Kamp Baltası】 15 inç genel boyut, 3.2 inç bıçak uzunluğu ve 20 oz ağırlık.Sağlam naylon kese, pirzola baltasını iyi tutar, güvenli ve rahat bir taşıma sağlar. 【Güler yüzlü Müşteri Hizmetleri】 Güvenle sipariş verin.Uzun saplı baltamızın ve %100 memnuniyet garantimizin arkasındayız.Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.Size en iyi satın alma deneyimini garanti etmek için ömür boyu garanti ve sebepsiz iade politikası sunuyoruz.Renk : 15 inç Kamp Balta.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!