• Yeni
Çocuk Musluk Genişletici, Karikatür Musluk Genişletici Çift Vidalı Montaj Sevimli Karikatür Şekli Musluk Genişletici Ayarlanabilir Yukarı ve Aşağı Çocuklar için Bebek Yıkama Eller için(mavi)

Çocuk Musluk Genişletici, Karikatür Musluk Genişletici Çift Vidalı Montaj Sevimli Karikatür Şekli Musluk Genişletici

Ziyaretçi izlenme:
₺ 84.60

Stokta
Mağazada

Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, güvenli ve sağlıklı, çevre dostu ve kokusuz.Kavisli su çıkış tasarımı, yeterli su çıkışı sağlar ve out.It bebeğinizin elbiselerini sıçratmadan ellerini yıkamasını kolaylaştırır.Sevimli karikatür şekli, çift vidalı montaj, yukarı ve aşağı ayarlanabilir, farklı anahtarlar için uygundur.Sevimli yaşam renginin masal dünyası, iyi hijyen alışkanlıklarını ve öz bakım yeteneğini geliştirir. baby.It bebeğinizin elbiselerini sıçratmadan ellerini yıkamasını kolaylaştırır.Sevimli karikatür şekli, çift vidalı montaj, yukarı ve aşağı ayarlanabilir, farklı anahtarlar için uygundur.Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, güvenli ve sağlıklı, çevre dostu ve kokusuz.Kavisli su çıkış tasarımı, yeterli su çıkışı sağlar ve dışarı çıkabilir.Sevimli yaşam renginin masal dünyası, bebeğin iyi hijyen alışkanlıklarını ve öz bakım yeteneğini geliştirir.

Karakterislikler teklif

Condition:
100% Brand New
Material:
PP
Size:
water guide chute
Color:
Blue, Pink, Purple(optional)
Package List:
1 * Water Guide Chute :
1 * Extender :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!