• Yeni
Banyo için banyo Halıları Yıkanabilir Kaymaz Ekstra Kalın Şönil Çizgili Banyo Paspas Kilim Koşucular 59 x 20 Emici Kabarık Yumuşak Tüylü Paspaslar Kuru Hızlı Peluş Alan Halı Banyo Odası için, küvet-Krem

Banyo için banyo Halıları Yıkanabilir Kaymaz Ekstra Kalın Şönil Çizgili Banyo Paspas Kilim Koşucular 59 x 20

Ziyaretçi izlenme:
₺ 88.77

Stokta
Mağazada

rahat, bulanık, rahat, ayaklarınızın altında ne kadar yumuşak hissettiklerinin keyfine varacaksınız.Son derece ipeksi, yumuşak, kadifemsi şönilden hazırlanmış, duştan veya banyodan çıkmak için mükemmel Kaymaz destek SBE/Sıcak eriyik spreyi, paspasları sıkıca yerinde tutmaya yardımcı olur.Gerektiğinde sadece klorsuz ağartıcı kullanın.Dayanıklı ciltleme, uzun süreli kullanımlar için şekli korur Duş Makineniz hafif deterjan kullanarak soğuk suda ayrı ayrı yıkandıktan sonra kururken ekstra konfor için ürünle birlikte verilen banyo halılarının yumuşak tepeli yüzeyine gömün.Duştan veya banyodan çıkmak için mükemmel, son derece ipeksi, yumuşak, kadifemsi şönilden üretilmiştir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!