• Yeni
ZWYSL çocuk Güvenliği Ağır Net Korkuluk Halat Net Kapalı Merdiven Çit Bitki Tırmanma Bahçe Netleştirme Kafes Oyun Alanı Naylon Halat Koruyucu Net (Renk: 10 cm, Boyutu: 1.28 m)

ZWYSL çocuk Güvenliği Ağır Net Korkuluk Halat Net Kapalı Merdiven Çit Bitki Tırmanma Bahçe Netleştirme Kafes

Ziyaretçi izlenme:
₺ 110.70

Stokta
Mağazada

Malzeme : Kalın sert örgü, hafif çocuk güvenliği ray ağı,çekme ve yırtılmaya karşı dayanıklı yüksek dereceli sağlam örgü kumaş malzemeden yapılmış,çocuğun güvenliğini korur.Tasarım : Pratik tasarım, çocuk güvenlik rayı net örgü çapı çok küçük, çocuklara zarar vermez, ince işçilik, kenar düzgün, floroskopi iyidir, şifreleme kalınlaşır, yağmur geçirmez ve sağlam, yaşlanması kolay değil, çocuğunuz yalnız oynarken kalbinizi dinlendirebilirsiniz.Kolay temiz, kolay saklama : Doğrudan havlu ve sabunla silebilir veya doğrudan temizleyebilirsiniz.Kullanmanız gerekmediğinde, katlayabilir ve rahatça saklayabilirsiniz.Çocukları Güvende Koruyun : Bu dayanıklı güvenlik ağı, korkuluktaki çocuklara güvenli bir oyun ortamı sağlar.Çocukları, evcil hayvanları veya oyuncakları koruyun safety.It ayrıca, çocuğun güvenliğini sağlamak için kapalı ve açık balkon merdivenlerinde kullanılmak üzere çocukların başını, gövdesini raya kadar etkili bir şekilde önleyebilir.Koruyucu halat malzemesi : Çift iğnenin düğümsüz düğümsüz dönmesini benimser.Bu örgülü, düğümsüz halat yapısı standart sargı ve düğümlü tiplere göre daha aşınmaya dayanıklıdır, UV işlemi ağı güneşten korur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!