• Yeni
Fischer ULTRACUT FBS II 8x90 25/-SK A4 Korkulukların, Metal Profillerin, Betondaki Rafların, Dış Mekanların, 50'li Paketlerin, 543581 Grinin Takılması için Beton Vida

Fischer ULTRACUT FBS II 8x90 25/-SK A4 Korkulukların, Metal Profillerin, Betondaki Rafların, Dış Mekanların,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 1097.28

Stokta
Mağazada

Üretici garantisi geçerli olmayabilir.Özel olarak sertleştirilmiş kırmızı uç, belirgin şekilde daha hızlı ve güvenli bir kurulum sağlar.Paslanmaz çelikten yapılmış beton vidanın tasarımı, çok yüksek düzeyde korozyon koruması sağlar ve böylece nemli odalarda ve dış mekanlarda kullanılmasına izin verir.Onay uyumlu ayar, montaj parçasını döşemek ve/veya hizalamak için beton vidanın iki kez gevşetilmesini sağlar.Kutu içeriği : 50 x Fischer Ultra RACUT FBS II 8 x 90 25/- SK A4. Özel olarak sertleştirilmiş kırmızı uçlu Fischer ULTRACUT FBS II SK A4 beton vidası, hızlı montaj için güçlü bir ankraj çözümüdür.Preslenmiş rondelalı beton vida, dış mekan veya ıslak oda uygulamaları için idealdir.Çatlamış ve çatlamamış betonun yanı sıra sismik yükler için Avrupa Teknik Değerlendirmesi ve yangına dayanıklılık sınıfı R 120 ek güvenliği garanti eder.Testere diş geometrisi hızlı ve zahmetsiz sağlar assembly.No tavanlara ve zeminlere monte edilirken sondaj deliği temizliği gereklidir.Basınçsız ankraj, minimum marj ve aks aralığı sağlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!