• Yeni
1000 Adet 7 inç Asmak Etiketi Dize ve Fiyat Etiketleri, Mağaza Etiketleri Giyim Etiketleri Unstrung Kupon Etiketleri Naylon Dize Yapış Kilit Pin Döngü Raptiye Kanca Bağları için Giysi Perakende Mağaza (Beyaz)

1000 Adet 7 inç Asmak Etiketi Dize ve Fiyat Etiketleri, Mağaza Etiketleri Giyim Etiketleri Unstrung Kupon Etiketleri

Ziyaretçi izlenme:
₺ 173.10

Stokta
Mağazada

Paket içeriği : Günlük kullanımınız ve değiştirmeniz için yeterli olan satılık 500 adet beyaz ürün etiketi ve 500 adet beyaz naylon etiket dizesi alacaksınız.Boyut : Fiyat işaretleme etiketi 1,38 x 1,97 inç / 3,5 x 5 cm, etiket deliği 4 mm ve 7 inç/ 18 cm Dize, 1/8 inç ve daha büyük çaplı etiket delikleri için uygundur ve plastik geçmeli dolap 0,3 inç / 0,7 cm genişliğinde ve 0,4 inçtir/ 1 cm uzunluğunda.Kullanımı kolay : dize, etiket deliğinden kolayca geçebilir ve kilitleme mekanizmasını iterek herhangi bir alet kullanmadan hızlı bir şekilde monte edilir.Butikler, çevrimiçi satıcılar, hediye etiketleri, yer imleri, süs eşyaları, tığ işi, örme giysiler veya kuyumcu için mükemmeldir.Geniş Uygulama : Gömlek,çorap,ayakkabı,sırt çantası,oyuncak vb. Üzerine asmanız için mükemmeldir.Satış dağıtımı, depolama veya dekorasyon için kullanın.Satış, dağıtım, depolama veya dekorasyon için işaretleme ürünleri, bu temiz küçük beyaz eşya işaretleme etiketleriyle ürünlerinizi öne çıkarın.Ve bu fiyat etiketlerine fiyat, ürün numarası yazabilir, mücevher ürünleri, giyim teşhirleri, depo ürünleri vb.İçin mükemmeldir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!