• Yeni
Easyinsmile 16 Delik Otoklavlanabilir Endo Dosyaları Tutucu Dağıtıcı Dezenfeksiyon Endodontik Raf Standı, kök Kanal Dosyaları Temiz ve sterilizatio Blok Diş Dosyaları Organizatör 2 Paket (Sarı)

Easyinsmile 16 Delik Otoklavlanabilir Endo Dosyaları Tutucu Dağıtıcı Dezenfeksiyon Endodontik Raf Standı, kök

Ziyaretçi izlenme:
₺ 47.97

Stokta
Mağazada

11 adet en uzunlukta motor endo dosyalarını ve 5 adet El endo dosyalarını tutabilir, temizleme, sterilizasyon, konumun çoklu işlevlerine sahiptir.Dosya düzenleyici otoklavlanabilir ve 2 munit için 134 derece veya 10 munit için 121 derece yüksek sıcaklıkta olabilir.0-30mm arasında değişen bir ölçüm cetveli ile,işiniz için çok kullanışlı ve pratik,Sağ veya sol elle kullanım, isteğe bağlı olta balıkçılığı; gri sürgülü blok sterilizasyon ve kullanım numaralarını izleyebilir.Boyut : 13.65 cm x 0.95 cm x 5.56 cm,sağlam ve dayanıklı,deformasyon olmadan tekrar tekrar kullanılabilir.Paket içerir 2 adet endo dosyaları sahipleri ile 13 adet temizleme süngerleri. (temizleme süngerleri otoklavlanabilir değildir).Easyınsmıle 16 Delik Otoklavlanabilir Endo Dosyaları Tutucu Dağıtıcı Dezenfeksiyon Endodontik Raf Standı, kök Kanal Dosyaları Temiz ve sterilizatio Blok Diş Dosyaları Organizatör.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!