• Yeni
TTP223 Kapasitif Dokunmatik Anahtarı Kapasitif Dokunmatik Sensör 6 Saniye Öz Kalibrasyon Öz Kilit Modülü Düğmesi 3.3 V 5 V Arduino için (50 paketi)

TTP223 Kapasitif Dokunmatik Anahtarı Kapasitif Dokunmatik Sensör 6 Saniye Öz Kalibrasyon Öz Kilit Modülü Düğmesi

Ziyaretçi izlenme:
₺ 46.86

Stokta
Mağazada

Pin 1 : çıkış yüksek seviyesi güç kaynağı voltajı, düşük seviye 0v'dir.Bir dalgalanma >±%10 arızaya neden olabilir.Bir insan vücudu ona dokunduğunda, pin 3'e paralel olarak bir kondansatör bağlanacak ve bu da osilatörün frekansının değişmesine neden olacak ve bu da tanımlanabilir.G/ Ç : Çıkış sinyali terminali (tek çipli mikrobilgisayar veya röle modülüne bağlı).Dokunmatik yüzey ile panel arasında sarkma olmamalıdır.Pin 4 : Pin 1'in ilk çıkış voltajını belirler.Paket Türü : SOT2 3-6.Parmak dokunursa, yüksek bir seviye çıkacaktır.[TTP223 hassasiyeti] : Hassasiyeti ayarlamak pin 3'teki kapasitanstır.GND : Pozitif güç kaynağı.Pim 4'ün durumunu değiştirdikten sonra, etkili olması için güç kapatılmalı ve ardından açılmalıdır;.Pim 6'nın durumunu değiştirdikten sonra, etkili olması için güç kapatılmalı ve ardından açılmalıdır.Yapı nedeniyle bir boşluk varsa, iletken sünger yapıştırıcı ile doldurulmalıdır. [6 saniyelik kendinden kilitleme] : Çip açıldıktan sonra, başlangıç durumu düşüktür.Pin 6 güç kaynağına bağlanır ve çip seviye dönüştürme modundadır. VDD=3 V koşulu altında, çıkış akımı 6m A ve giriş akımı 10ma'dır. Çalışma akımı : 3.Pim 4 güç kaynağına bağlanır ve pim 1'in başlangıç voltajı güç kaynağı voltajına eşittir.Pin 6 topraklanmış ve çip senkron çıkış modundadır.VCC : negatif güç kaynağı.Çıkış : Senkron çıkış modu ve seviye anahtarlama modu çıkışı gerçekleştirilebilir. Eğer el panel dokundu ve dönüşüme duyarlılığı çok yüksek, 3 pin kapasite artırabilir; eğer parmak sabit anlamda baskı yapılması gerekiyorsa, hassasiyeti çok düşük, azaltmak gerekir. Pim 4 topraklıdır ve pim 1'in ilk çıkış voltajı 0 V'DİR. [Not] : VDD voltajı temiz olmalıdır. [Çalışma Prensibi] : TTP223 dokunmatik çip aslında bir osilatördür ve dokunmatik çip 3 pimin salınım sinyalini gerçek zamanlı olarak algılar.LED'i doğrudan kontrol etme yeteneği (1 K akım sınırlayıcı direnç gereklidir).Pin 6 : Çipin çalışma modunu belirler. Dokunma tepki süresi : .Dokunmatik tip ev aletleri gibi : .Giriş voltajı : 2.Parmağınızı serbest bırakmadan, yaklaşık 6 saniye sonra, çıkış sinyali yüksek seviyeden düşük seviyeye değişecektir.Düşük güç kalitesine sahip devreler için lütfen bir voltaj regülatörü çipi ekleyin Dokunmatik şifre kilitleri, yazıcılar, faks makineleri, telefonlar; Pirinç ocaklarına, mikrodalga fırınlara, elektrikli su ısıtıcılarına, elektrikli fanlara, buzdolaplarına, elektrikli süpürgelere, oda spreylerine, davlumbazlara, LCD TV'ye, LCD Monitöre vb.Aralık 0 ila 50p F, yaygın olarak kullanılan 5 ila 20pf'dir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!