• Yeni
NİUREN El Çan, Metal Loud Çağrı Çan Alarm El Held Servis Çağrı Çan Masaüstü Çan Çay Yemeği Çan Oyun Çan, Christams Çan, Teneke Renk (Renk: Teneke)

NİUREN El Çan, Metal Loud Çağrı Çan Alarm El Held Servis Çağrı Çan Masaüstü Çan Çay Yemeği Çan Oyun Çan, Christams

Ziyaretçi izlenme:
₺ 29.97

Stokta
Mağazada

Bu akşam sinyal için gereken zaman hazır, tren Evcil Hayvanlar, bir oda için Ara oyunlar yardım çağırmak için bir kişi için ya da kullanın, Bu metal çay bell cevaptır.Küçük el çanı, öğrencilerin tam sınıfındaki öğretmenler, ebeveynler, etkinlik organizatörleri ve restoranlarda yararlı olabilir.Başka bir normal okul saatinde bir aktivite arasındaki geçişler sinyal için kullanabilirsiniz.Ayrıca ders başlamak için yerleşmek için zaman olduğunu bilir sağlayabilirsiniz.Bir odaya hapsolmuş ve yatağa binmişseniz, bakıcılardan veya aile üyelerinden yardım almak için yüksek sesle ve net bir zil sesi vermek için bu çağrı zilini çalın.Evde veya gürültü seviyesinin veya mesafenin sesinizi yansıtmayı zorlaştırdığı ortamlarda benzer bir amaca hizmet eder.Bu başucu ziline her zaman güvenebilirsin.Restoranlar, B B, oteller, mağazalar, servis zili, öğretmen zili, yaşlılar için çağrı zili, çocukları aramak için öğle yemeği zili ve çocukların zamanlayıcı olarak oyun oynaması için harika bir araçta yaygın olarak kullanılır.Grupların dikkatini hızla çeken net ve özlü bir halka sağlar.Dayanıklı çinko alaşımından yapılmıştır.Yaklaşık 2.1" Çap x 4.4" Yükseklikte ölçülür.Ağırlık : 3.2 oz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!