• Yeni
Soyut Sanat Mor Çamaşır Sepeti Kendinden Ayakta Su Geçirmez ve Katlanabilir Çamaşır Torbaları Genişletilmiş Saplı Uzun Çamaşır Sepeti 19.3x11.8x15. 9 inç

Soyut Sanat Mor Çamaşır Sepeti Kendinden Ayakta Su Geçirmez ve Katlanabilir Çamaşır Torbaları Genişletilmiş

Ziyaretçi izlenme:
₺ 110.94

Stokta
Mağazada

Fonksiyon : Bu kare çamaşır sepeti evde çeşitli süs eşyaları, el sanatları, çocuk oyuncakları, dergiler ve diğer eşyaları saklamak için kullanılan bir saklama kutusu olabilir.Mükemmel dekorasyon : Bu çöp kutuları, kreşler, ev ofisleri, zanaat odaları için ideal, ilginç, modaya uygun ve sevimli stil ve renklerde sunulur, aynı zamanda işlevsel olmakla birlikte tüm odalara renk dokunuşu katar.Katlanabilir tasarımı, yatak, çekmece, dolap ya da raf altında olup kalacak yer olmasını sağlar.Farklı renk ve tasarımlardaki evlerle karıştırmayı ve eşleştirmeyi kolaylaştırmak için çeşitli renkler ve desenler seçebilirsiniz.Ağırlık : 650g.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Çok işlevli : Bu kare çamaşır sepeti,çeşitli süs eşyaları, el sanatları,çocuk oyuncakları, dergiler ve diğer eşyaları saklamak için kullanılan evde bir saklama kutusu da olabilir.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Şık baskı : Sepetin yüzeyinde çeşitli iyi görünümlü baskılar var.Katlanabilir tasarım, yatağın, çekmecenin, dolabın veya rafın altında olsun, istenildiği gibi yerleştirilmesine izin verir, çok fazla yer kaplamaz.Katlanabilir : Çamaşır sepetinin içinde bir braket vardır ve kalınlaştırılmış taban daha sağlam ve dayanıklıdır.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.Malzeme : 300 D Oxford kumaş + su geçirmez PVC.Özellikler : İpli tasarım : Çamaşır sepetinin her iki tarafı da yumuşak kenevir halat kolları içerir,bu da sepeti taşırken daha kolay ve daha rahat hale getirir.Şık baskı : Sepetin yüzeyinde çeşitli iyi görünümlü baskılar var.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!