• Yeni
Kar tanesi Mor Çamaşır Torbası Büyük Katlanabilir Su Geçirmez Giysi Engel Oyuncaklar saklama çantası Taşıma Kolları ile 19.3x11.8x15. 9 in

Kar tanesi Mor Çamaşır Torbası Büyük Katlanabilir Su Geçirmez Giysi Engel Oyuncaklar saklama çantası Taşıma

Ziyaretçi izlenme:
₺ 116.94

Stokta
Mağazada

Boyutlar : 19. 3x11.8x15.9 inç / 49x30x40.5 cm.Ev depolama için iyi bir yardımcı.Bu sağlam günlük saklama sepetleri, küçük mobilyaları, çocuk oyuncaklarını, dergileri, el sanatlarını vb. Daha iyi saklayabilir.İyi durum : Çamaşır sepeti depolama sepetimiz, kolay hareket için her iki ucunda yumuşak tutamaklarla, ihtiyacınız olan her şeyi barındıracak kadar sağlam, sabit bir şekle yapılandırılmıştır.Çok fonksiyonlu, modern çamaşır sepeti, bebek için uygun, bebek kız, kreş odası dekorasyon veya oyuncak depolama sepeti olarak kullanılan, giyim sepeti, alışveriş çantası, vb.Kalite güvencesi, satın almak için emin olabilirsiniz, kalite sorunu varsa, 100 % tam iade veya değiştirme.Aile giyim çocuk oyuncak depolama sepetiboyutu : 19.3x11.8x15.9 inç (49x30x40.5 cm) Malzeme : 300 D Oxford kumaş PVC su geçirmezürün açıklaması : Yumuşak saplı, şık ve rahat, taşınması kolay.Sepetin içi braketler, kalınlaştırılmış taban, daha iyi ayakta durma, daha sağlam ve dayanıklı olarak sabitlenmiştir.Evlerde, ofislerde, üniversite yurtlarında vb. Kullanıma uygundur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!