• Yeni
20 Adet 5g 10g 20g 30g 50g Boş Temizle Amber Buzlu Cam Yüz Kremi Kavanoz Doldurulabilir Şişeler Boş Kozmetik Jel Pot Göz Farı Dudak Blam Makyaj Merhem Konteynerler (50g, Buzlu-Gümüş)

20 Adet 5g 10g 20g 30g 50g Boş Temizle Amber Buzlu Cam Yüz Kremi Kavanoz Doldurulabilir Şişeler Boş Kozmetik

Ziyaretçi izlenme:
₺ 162.27

Stokta
Mağazada

Özellikler : 1. Sökülmesi ve yeniden doldurulması kolaydır. 2. Profesyonel veya Kişisel Kullanım için harika 3. Hafif ve Kompakt, Seyahat için mükemmel4. İç Astar ve Kubbe Kapağı Sıkı ve Güvenli Bir Sızdırmazlık Sağlar 5. Güzellik veya Sağlık Ürünlerini Karıştırmak veya Örneklemek İçin Kullanılabilir6. Kremler, Losyonlar, Makyaj, Kozmetik, Dudak Kremi, Dudak Parlatıcısı, kremler, Merhemler, Tırnak Aksesuarları, Takılar, Boncuklar, Küçük Mücevherler ve Daha Fazlasını Saklamak için Yeniden Kullanılabilir Plastik Kavanozlar.Malzeme : Cam Kavanoz Renk : Şeffaf, Buzlu, Kahverengi Kapak Rengi : Siyah, Gümüş, Altın Kapasite : 5g 10g 20g 30g 50g.Boyut : resim olarak.Paket içeriği : 20 adet boş cam kavanoz(Kapak ve iç ped içerir).Uyarı : - Farklı üretim partileri nedeniyle, ürün detayları biraz farklı olabilir.Farkı önemsiyorsanız, lütfen dikkatlice satın alın. -Izin lütfen 1-3 CM manuel ölçüm nedeniyle farklılık. -Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Anlayışınız için teşekkürler.Kavanoz Rengi : Şeffaf, Buzlu, Kahverengi Kapak Rengi : Siyah, Gümüş, Altın Kapasite : 5g 10g 20g 30g 50g Özellikler : 1. Sökülmesi ve yeniden doldurulması kolaydır. 2. Profesyonel veya Kişisel Kullanım için harika 3. Hafif ve Kompakt, Seyahat için mükemmel4. İç Astar ve Kubbe Kapağı Sıkı ve Güvenli Bir Sızdırmazlık Sağlar 5. Güzellik veya Sağlık Ürünlerini Karıştırmak veya Örneklemek İçin Kullanılabilir6. Kremler, Losyonlar, Makyaj, Kozmetik, Dudak Kremi, Dudak Parlatıcısı, kremler, Merhemler, Tırnak Aksesuarları, Takılar, Boncuklar, Küçük Mücevherler ve Daha Fazlasını Saklamak için Yeniden Kullanılabilir Plastik Kavanozlar.Uyarı : - Farklı üretim partileri nedeniyle, ürün detayları biraz farklı olabilir.Farkı önemsiyorsanız, lütfen dikkatlice satın alın. -Izin lütfen 1-3 CM manuel ölçüm nedeniyle farklılık. -Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Anlayışınız için teşekkürler.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!