• Yeni
Monoprice Cat6 Ethernet Yama Kablosu - 5 Feet - Beyaz, RJ45, Telli, 550Mhz, UTP, Saf Çıplak Bakır Tel, 24AWG-Zeroboot Serisi

Monoprice Cat6 Ethernet Yama Kablosu - 5 Feet - Beyaz, RJ45, Telli, 550Mhz, UTP, Saf Çıplak Bakır Tel, 24AWG-Zeroboot

Ziyaretçi izlenme:
₺ 62.70

Stokta
Mağazada

Korumasız Bükümlü Çift (UTP) Kategori 6 Ethernet kablosu. 24 AWG telli, saf çıplak bakır iletkenler. 550 MHz bandwidth.No koruyucu fiş tutma klipsi kapakları. 50m altın kaplama kontaklar.% 100 saf çıplak bakır telden yapılmıştır.UL Kodu 444 ile tam uyumludur. Ulusal Elektrik Kodu TIA-568-C. 2 yangın ve güvenlik standartlarına uygundur.Monoprice'in sabit uzunlukta UTP Cat6 Ethernet Ağ Kablolarını kullanarak Ethernet kabloları oluşturmanın zamanından ve zahmetinden tasarruf edin!ZEROboot serisi Ethernet kabloları, fiş tutma klipslerini koruyan kapaksız ara bağlantı kablolarını tercih eden ve daha hızlı ve kolay kablo bağlantılarına olanak tanıyan BT ve veri merkezi profesyonelleri için tasarlanmıştır.2002 Yılında kurulan, ürün mükemmelliği için yıldız bir üne kavuştuk.Dünya çapında profesyonellere ve tüketicilere 7.000'in üzerinde yüksek kaliteli, uygun fiyatlı elektronik ve aksesuar sunuyoruz.İş modeli bizim için bir kısmını kaliteli ürünleri bize sağlayan bir tedarik zinciri içinde bir biçimlendirme tüm katmanları ortadan kaldırır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!