• Yeni
PATKAW Altında Masa Çekmece Plastik Altında masa düzenleyici Ofis Depolama organizatör Bağlar Masaüstü Masaları Tezgahları Bej

PATKAW Altında Masa Çekmece Plastik Altında masa düzenleyici Ofis Depolama organizatör Bağlar Masaüstü Masaları

Ziyaretçi izlenme:
₺ 77.97

Stokta
Mağazada

Nullify.It kalemler, silgi, adaptörler ve kulaklıklar vb.Gibi ofis ve yaşamla ilgili çeşitli küçük eşyalar tutabilir., dağınık masaüstünü reddetti ve daha büyük ofis alanını serbest bıraktı.Çıkartmalar ile birlikte gelir, kurulum basit ve kullanışlıdır.Pürüzsüz bir düzlemde bunu düzeltmek için, sadece mesafe sonra dikkat en rahat pozisyonu seçebilirsiniz.lt titizlikle test, kullanımı çok basit ve açık ve kapalı günlük tekrar gereksinimlerini karşılar.Masaüstü dibinde saklı, aralıklı masaüstü almak, görüş hattı içine bile değil, özel depolama öğeleri korumak için gizlilik belirli bir ölçüde vardır.Yüksek kaliteli PP malzemeden yapılmış, kullanım için dayanıklı.Açıklama Masa Çekmecesinin Altında Plastik Masa Organizatörünün Altında Ofis Depolama Organizatörü Masaüstü Masalarına Monte Edilir Tezgahlar Bej Özellikler - Malzeme : PP.- Renk : Bej.- Boyut : 26x19x7cm.Paket Dahil 1 Saklama kutusu 6 Çıkartmalar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!