• Yeni
YFQHDD 17 Izgaralar Iç Çamaşırı Çekmece Ajanda Giysi Organizatör saklama kutusu Sutyen klozet Organizatör Tutucu Kutusu ile Kapak (Renk : Yeşil, Boyutu: 4831.512 cm)

YFQHDD 17 Izgaralar Iç Çamaşırı Çekmece Ajanda Giysi Organizatör saklama kutusu Sutyen klozet Organizatör Tutucu

Ziyaretçi izlenme:
₺ 421.95

Stokta
Mağazada

Kapak yarı saydam ve görünürdür, bu da kıyafetleri bulmayı kolaylaştırır.Kenarlar ve köşeler, giysilere zarar vermeden düzgün bir şekilde parlatılır.16 Çift iç çamaşırı/16 çift çorap ve 2-4 adet iç çamaşırı tutabilir.Sınıflandırma ızgarası.Kapakla kapatıldı.Dolaba yerleştirin ve iç çamaşırını, külotunu ve çoraplarını temiz ve düzenli bir şekilde saklayın.Kapak yarı saydam ve görünürdür, bu da kıyafetleri bulmayı kolaylaştırır.Kenarlar ve köşeler, giysilere zarar vermeden düzgün bir şekilde parlatılır.16 Çift iç çamaşırı/16 çift çorap ve 2-4 adet iç çamaşırı tutabilir.Sınıflandırma ızgarası.Kapakla kapatıldı.Dolaba yerleştirin ve iç çamaşırını, külotunu ve çoraplarını temiz ve düzenli bir şekilde saklayın.Ürün adı : İç çamaşırı saklama kutusuana malzeme : plastikürün özellikleri : 17 ızgaraürün rengi : beyaz, yeşilürün kullanımı : iç çamaşırı, iç çamaşırı, çorap vb.Paket içerir : 1 * iç çamaşırı saklama kutusu (resimde diğer giysiler dahil değildir)1. Ölçümler elle yapıldı, bu nedenle 1-2 cm veya 1-5g.2 içinde hatalar olabilir. Aydınlatma, kontrast ve renkli ekran gibi faktörler fotoğrafların biraz farklı görünmesine neden olabilir, bu herhangi bir ürün kalitesi sorununun göstergesi değildir.3. Boyut gerçek ölçümlere dayanmaktadır.Ayrıntıları daha iyi görüntülemek için resimleri büyütebiliriz.Katlanabilir İç Çamaşırı Çekmece Organizatörü.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!