• Yeni
1 Çift Çekmece Koşucular, Kılavuz Raylar Rulman Slaytlar Raylar Çekmece Ray, 3 Kıvrımlar Uzatma,Yan Dağı,Masaları Dolapları Dolapları Ayakkabı Dolapları için(Boyut:20 cm (8in))

1 Çift Çekmece Koşucular, Kılavuz Raylar Rulman Slaytlar Raylar Çekmece Ray, 3 Kıvrımlar Uzatma,Yan Dağı,Masaları

Ziyaretçi izlenme:
₺ 115.50

Stokta
Mağazada

【Yüksek kaliteli malzeme】 Metalik seçilmiş kalın soğuk haddelenmiş çelik malzeme, güçlü aşınma direnci, tokluk ve kırılması kolay değil, dayanıklı. 【Düzgün çalışma davranışı】 Katı bilyalı rulman tasarımı, çekmeceyi açarken sessiz ve yumuşak hareketler sağlar. 【Çekmece rayları】 Bir çift ray 20 kg'a kadar yüklere dayanabilir. 【Uzun süreli kullanım】 Set, çekmecenin sol ve sağ tarafına monte edebileceğiniz 2 adet mobilya rayı içerir. 【Yaygın Olarak Kullanılır】 Mutfak dolaplarının, yatak odası dolaplarının, dolap çekmecelerinin, masa kaidelerinin ve genel çekmecelerin depolanması gibi uygulamalarda kullanılır.1 çekmece runners Hints bu 20kg Design : ayrılabilir design Slide stili : 3-yollu tam uzatma, ev / ofis dolapları için yan mounting Suitable, endüstriyel Çekmeceler, güvenlik Çekmeceler, Çekmeceler Sergisi, teslimat ağır drawers Scope : 1 çift : shown Maximum yük kapasitesi olarak specification Name : Çekmece Slides Material : soğuk çekilmiş steel Size : : . Teslim süresi 10-21 iş günüdür.Lojistik uzun bir süre için güncellenmiş değil varsa, lütfen bize ulaşın, biz 24 saat içinde size cevap verecektir.2. Tüm ürünler ayni olup manuel olarak ölçülür.Çekim açısı, aydınlatma ve ekranın etkileri nedeniyle, kaçınılmaz olarak hafif renk farklılıkları ve hatalar vardır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!