• Yeni
Aicosineg 60 ml Beyaz Laboratuvar Kimyasal Reaktif Florür Şişesi Plastik Küçük Örnek Sızdırmazlık sıvı saklama kabı 2.03 oz Örnek Depolama için 5 adet

Aicosineg 60 ml Beyaz Laboratuvar Kimyasal Reaktif Florür Şişesi Plastik Küçük Örnek Sızdırmazlık sıvı saklama

Ziyaretçi izlenme:
₺ 22.77

Stokta
Mağazada

【SPECİFİCATİON】 - Kapasite : 60 ml/2.03 oz ; Ağız İç Çapı : 23mm/0.91 inç;Genel Boyut : 40mm x 90mm/1.57"x 3.54" (D*H). 【YÜKSEK KALİTELİ MALZEME】- Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, iyi kimyasal dirence, ısı direncine, elektrik yalıtımına, yüksek mukavemetli mekanik özelliklere vb.Sahiptir. 【ÖZELLİK】 - Kolay ve rahat açma ve kapama için tasarlanmış silindirik gövde, vidalı kapak, sızdırmaz kapak sızıntıya karşı korur, içeriğin döküleceğinden endişelenmeyin. 【KATLARI kullanır】 - Sıvı, reaktif ve numune depolama için uygundur; Çeşitli gıda fabrikalarında, kimya tesislerinde, gıda mağazalarında, çeşitli endüstrilerdeki ambalaj uygulamalarının sınıflandırılmasında yaygın olarak kullanılır. 【KULLANIMI KOLAY】 - Vidalı üst kapaklar, tüm ürünlerinizin sonsuz bir şekilde doldurulmasını sağlamak için kolayca bükülür; Ekstra rahatlık ve organizasyon için kendi kalıcı işaretleyicilerinizi veya etiket etiketlerinizi kullanarak etiketleyin.Aicosineg Plastik Laboratuvar Kimyasal Reaktif Florür Şişesi Açıklama : 1.Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, dayanıklı ve tekrar kullanılabilir, çok çevre dostu.2.Dış vidalı kapak, sızdırmaz tasarım, daha iyi sızdırmazlık sağlar ve içeriğin buharlaşmasını ve dökülmesini önler, kaybını azaltır sample.3.It laboratuvarda laboratuvar şişeleri ve ev kullanımlarında konteyner olarak yaygın olarak kullanılır.Şartname : Kapasite : 60ml/2.03 oz Color : White Material : HDPEMouth İç Çap : 23mm/0.91 inch Diameter : 32mm/1.57 inch Height : 60mm/3.54 inch Package İçeriği : 5 adet x Plastik Laboratuvar Kimyasal Reaktif Florür Şişesi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!