• Yeni
Othmro Plastik Laboratuvar Kimyasal Reaktif Şişesi, 250 ml Geniş Ağız Örnek Sızdırmazlık Sıvı / Katı Depolama Saydam Şişeler, mavi kap 5 adet

Othmro Plastik Laboratuvar Kimyasal Reaktif Şişesi, 250 ml Geniş Ağız Örnek Sızdırmazlık Sıvı / Katı Depolama

Ziyaretçi izlenme:
₺ 80.67

Stokta
Mağazada

[1] : ) ŞARTNAME.Kapasite : 250ml. [2] : ) ADVANTAGE.No zararlı kimyasallar ve kullanımı çok güvenli, nem, Geniş kullanım alanı. [3] : ) ÖLÇÜMLER.Şişenin gövdesi yarı saydamdır, madde veya sıvı seviyesini kontrol etmek daha kolaydır. [4] : ) TASARIM.Silindirik gövde, vidalı kapak, kolay ve rahat açma ve kapama için tasarlanmış, sızdırmaz kapak sızıntıya karşı korur, içeriğin döküleceğinden endişelenmeyin. [5] : ) UYGULAMA.Sıvı, reaktif ve numune depolama için uygundur.Çeşitli gıda fabrikalarında, kimya tesislerinde, gıda mağazalarında, çeşitli endüstrilerdeki ambalaj uygulamalarının sınıflandırılmasında yaygın olarak kullanılır.Ürün açıklaması Açıklama : 1.Dizayn.Silindirik gövde, vidalı kapak, kolay ve rahat açma ve kapama için tasarlanmış, sızdırmaz kapak sızıntıya karşı korur, içeriğin döküleceğinden endişelenmeyin. 2.Advantage.No zararlı kimyasallar ve kullanımı çok güvenli, nem, Geniş kullanım alanı. 3.Ölçümler.Şişenin gövdesi yarı saydamdır, madde veya sıvı seviyesini kontrol etmek daha kolaydır. 4.Uygulama.Sıvı, reaktif ve numune depolama için uygundur.Çeşitli gıda fabrikalarında, kimya tesislerinde, gıda mağazalarında, çeşitli endüstrilerdeki ambalaj uygulamalarının sınıflandırılmasında yaygın olarak kullanılır.Şartname : Kapasite : 250 ml Malzeme : Plastik Renk : Saydam, Mavi Paket içeriği : 5 adet x Plastik Şişe.

Karakterislikler teklif

Capacity:
250ml
Material:
Plastic
Color:
Translucent, Blue
Package Content:
5 pcs x Plastic Bottle

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!