• Yeni
Lazer Renk Tırnak Çıkartmalar 12 Levhalar 3D Bronzlaşmaya Renkli Tırnak Çıkartmaları Hollow Kanat Spiral Tasarım DIY Nail Art Aksesuarları Sahte Çivi Dekorasyon için Kadın ve Kız

Lazer Renk Tırnak Çıkartmalar 12 Levhalar 3D Bronzlaşmaya Renkli Tırnak Çıkartmaları Hollow Kanat Spiral Tasarım

Ziyaretçi izlenme:
₺ 23.97

Stokta
Mağazada

【Lazer Renkli Tırnak Çıkartmaları】 3 D İçi Boş Spiral Tasarım, pembe, Yeşil, Mavi ve çeşitli degrade renkler. 【Kullanımı Kolay】 Önce tırnaklarınızı temizleyin, oje uygulayın; çıkartmayı cımbızla yırtın ve bu çıkartmayı tırnaklarınıza veya sahte tırnaklarınıza yapıştırın.Ayrıca, lazer renkli çıkartmaların daha uzun süre dayanmasını sağlamak için kaplamak için bir üst kat kullanabilirsiniz. 【Paket】 Paket 12 adet 3 D Lazer renkli sanat çıkartması ile birlikte gelir.Parlayan altın, çeşitli renkler, tırnaklarınızı daha göz kamaştırıcı ve çekici hale getirmek için her gün farklı stiller eşleştirilebilir. 【Yaygın olarak kullanılan】 Lazer Renkli Tırnak Çıkartmaları arkadaşlarınız, anneniz, eşiniz için düğünler,dans partileri, hafta sonu gezileri, partiler, Noel, Cadılar Bayramı, çeşitli sosyal etkinlikler için gerçekten uygun harika hediyelerdir. 【Satış Hizmeti】 Tırnak çıkartmalarından memnun değilseniz veya ürünle ilgili başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorununuzu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Arkadaşların, annen, karın için harika bir hediye.Tırnak sanat DİY,çivi veya sahte çivi uygulamak için kolay.Profesyonel salonları, parti ve ev kullanımı için uygun.Bir sette 12 yaprak eğlenceli tırnak sanat tasarımları içerir.Tırnaklarınızı temizleyin; oje uygulayın.Çıkartmayı cımbızla yırtın.Pıtırtıyı istediğiniz konuma yapıştırın, birkaç saniye basın.Ayrıca, lazer renkli çıkartmaların daha uzun süre dayanmasını sağlamak için kaplamak için şeffaf bir üst kat kullanabilirsiniz.Adımları kullanın : .Tırnaklarınızı temizleyin; Tırnak cilasını çıkartmadan cımbızla uygulayın, pıtırtıyı istediğiniz konuma yapıştırın, birkaç saniye basın.Ayrıca, lazer renkli çıkartmaların daha uzun süre dayanmasını sağlamak için kaplamak için şeffaf bir üst kat kullanabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!