• Yeni
Vatansever Ev Ücretsiz Çünkü Cesur Çıkartması / Kalıcı Su Geçirmez Amerikan Bayrağı Araba Motosiklet Bisiklet Kaykay Dizüstü Bagaj Tampon Vinil Çıkartması / Boyutu: 6 İnç | 1 Paket

Vatansever Ev Ücretsiz Çünkü Cesur Çıkartması / Kalıcı Su Geçirmez Amerikan Bayrağı Araba Motosiklet Bisiklet

Ziyaretçi izlenme:
₺ 23.85

Stokta
Mağazada

YAPIŞTIRMA TALİMATLARI : ● Yüzeyinizin toz ve gres içermediğinden emin olun.● Destek kağıdını çıkartmadan çıkarın.Vinil çıkartmalarımızın görünümünü ve hissini seviyoruz ve kalitelerinden ödün vermeye başlamak üzere değiliz.● Araç üzerinde yerleştirme : Sol, Sağ, Ön, Arka.Dayanıklı ve uzun ömürlü araç camı çıkartmalarımız, hareket halindeyken mesajınızı (ve iletişim bilgilerinizi) diğer sürücülere iletmenizi sağlar.ÇIKARTMA YÜKSEK kalitededir : Su geçirmez, UV ışınlarına dayanıklı ve uygulanması kolaydır.Metal, pencereler, duvarlar, arabalar, masalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir pürüzsüz yüzeye yapışabilir.Kıskanç bakışlara dikkat et!ÖZELLİKLER : ● Boyut : 6"● Desen : Amerikan bayrağı.PAKET : ● Mevcut : 6” boyutunda 1-10 paket.Arka planda aktif görevli ABD Bayrağına sahip bu zengin renkli su geçirmez vatansever Çıkartma, inandığımız şeyin arkasında durduğumuzun güçlü bir ifadesidir.● Renkler : Kırmızı, Mavi ve Beyaz.Araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış uzun ömürlü dış mekan tabela vinilinden yapılmıştır.Bazı insanlar bunun bir vinil çıkartma için kaliteli bir aşırılık olduğunu düşünüyor.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!