• Yeni
Healthcom 100 Packs Şeffaf Plastik Tek Bireysel Cupcake Muffin Dome Vaka Kek Kutuları Kapaklı Açılıp Kapanabilir Cupcake Muffin Dome Tutucular Taşıyıcı Meyve Salatası Kutu Konteyner için Parti Düğün, 100 Takım

Healthcom 100 Packs Şeffaf Plastik Tek Bireysel Cupcake Muffin Dome Vaka Kek Kutuları Kapaklı Açılıp Kapanabilir

Ziyaretçi izlenme:
₺ 50.97

Stokta
Mağazada

Size Boyutu : 3. ▲ Specifications : Malzeme : PET plastik Renk : Şeffaf Boyutu : 3.Kabın güvenli bir şekilde kapalı kalması için bantla sabitlemeniz önerilir. Sturdy Sağlam ve Dayanıklı : Kubbeli kapak tasarlanmış tek kek kutuları kapatıldığında güvenli bir şekilde sabitlenir ve açıldıktan sonra tekrar kapatılabilir. Design Mükemmel Tasarım : Bu şeffaf cupcake pod tutucular çeşitli kekler, suşi bisküvileri, çörekler,meyveler ve diğer yiyecekler için uygundur. Widely Yaygın Kullanım : Tüm kreasyonlarınızı sergilemek veya göksel pişmiş keklerinizi sergilemek için bu şeffaf cupcake pod tutucularını kullanın!Partiler, düğünler, Cadılar Bayramı,Noel, doğum günleri, tatiller, toplantılar ve çok daha fazlası için keklerinizi sergilemek için harika.Partiler veya kek/muffin satışları için idealdir. Kubbe kapağı bir çeşit gevşektir, lütfen mühürlemek için bastırın ve biraz şeffaf yapışkan bant kullanın veya güvenlik için zımbalayın.Şeffaf cupcake muffin çerez kapları, kullanışlı ve kullanımı kolaydır.Yüksek standartlı üretim hijyen gereksinimlerini karşılar ve %100 güvenli ve güvenilirdir. Description Açıklama : 1.Quality Yüksek Kalite : Cupcake tutucu standı şeffaf PET plastikten yapılmıştır.Tüm eserlerinizi mükemmel satış için sergileyebilir.Yüksek standartlı üretim hijyen gereksinimlerini karşılar ve %100 güvenli ve güvenilirdir.Tüm eserlerinizi mükemmel satış için sergileyebilir.NOT : Kubbe kapağı bir çeşit gevşektir, lütfen mühürlemek için bastırın ve biraz şeffaf yapışkan bant kullanın veya güvenlik için zımbalayın.Lütfen mikrodalga fırına koymayın.Paket içeriği : 100 adet X kek kutusu (kek dahil değildir). Pack Healthcom 100 Paket Şeffaf Plastik Tek Bireysel Cupcake Muffin Kubbe Kılıfları Kapaklı Kek Kutuları Açılıp Kapanabilir Cupcake Muffin Kubbe Tutucular Taşıyıcı Meyve Salatası Kutu Konteyner Düğün Doğum Günü için, 100 Takım.Lütfen mikrodalga fırına koymayın.Şeffaf cupcake muffin çerez kapları, kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Her türlü kek, suşi bisküvi, meyve ve diğer yiyecekler için uygundur. Tüm kreasyonlarınızı göstermek veya göksel pişmiş keklerinizi sergilemek için bu şeffaf cupcake pod tutucularını kullanın!Partiler, düğünler, doğum günleri, tatiller, toplantılar ve çok daha fazlası için keklerinizi sergilemek için harika. Yüksek Kalite : Cupcake tutucu standı şeffaf PET plastikten yapılmıştır. Sağlam ve Dayanıklı : Kubbeli kapaklı tek kek kutuları, kapatıldığında güvenli bir şekilde sabitlenir ve açıldıktan sonra tekrar kapatılabilir. Kubbe kapağı bir çeşit gevşektir, lütfen mühürlemek için bastırın ve biraz şeffaf yapışkan bant kullanın veya güvenlik için zımbalayın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!