• Yeni
Baskılı Çapraz Dikiş Kitleri 11Ct DIY Nakış Başlangıç Kitleri Kolay Desenler Nakış Kızlar için El Sanatları Damgalı Çapraz Dikiş Malzemeleri İğne-Kış Akşam 16X20 İnç

Baskılı Çapraz Dikiş Kitleri 11Ct DIY Nakış Başlangıç Kitleri Kolay Desenler Nakış Kızlar için El Sanatları

Ziyaretçi izlenme:
₺ 82.98

Stokta
Mağazada

[Boyut ve ambalaj] : 16 x 20 inç (40 x 50 cm), 11 CT önceden basılmış ve damgalanmış nakış tuvali, yüksek çözünürlüklü desen, önceden sıralanmış nakış ipliği, 2 × iğneler, 1 × talimatlar, 1x küçük makas, %20'den daha az iplik sağlıyoruz. [Kolay ve eğlenceli] : Kolay çapraz dikiş kitleri, her yaş, yeni başlayanlar, çocuklar ve yetişkinler için uygun tuval üzerine desenlerle basılmıştır.Geleneksel sayma çapraz dikiş kitleri ile karşılaştırıldığında, çapraz dikiş desenlerini damgalamak çok daha kolaydır ve daha az adıma sahiptir. [Önceden basılmış ve dikilmesi kolay] Takip Edilmesi kolay talimatlar, doğru önceden basılmış desenler ve Arapça sayılar, semboller ve DMC renkleri bu tür çapraz dikiş işlerini kolaylaştırır ve hayatımıza çok eğlenceli getirir.Ön taraftaki ızgara gözlerinizin yorgunluğunu önler. [High-end toksik olmayan çevre koruma malzemesi] %100 ekolojik pamuk ipliği, renk daha parlak, yumuşak, narin, güçlü ve sağlam, parlak renkli, dayanıklı ve solmaz.Suda çözünür mürekkep insanlar ve evcil hayvanlar için güvenlidir ve cildinize zarar vermez. [Ideal dekorasyon ve hediye] Ev dekorasyonu, aileniz, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız için gerçekten eşsiz, anlamlı ve yeri doldurulamaz bir hediye olabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!