• Yeni
Beistle Metalik Plastik Fiesta Sombrero Konfeti Cinco De Mayo Meksika Tema Masa Parti Süslemeleri Malzemeleri, Kırmızı / Altın / Yeşil

Beistle Metalik Plastik Fiesta Sombrero Konfeti Cinco De Mayo Meksika Tema Masa Parti Süslemeleri Malzemeleri,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 17.01

Stokta
Mağazada

Pakete 1 ons Sombrero Şapka Konfeti dahildir.Parlak metalik plastikten yapılmış ve çeşitli renklerde gelir.Bir Fiesta partisi için süslemek için bir masaya yaymak için eğlenceli konfeti.Beistle 57816 Meraklı-Fetti Sombreros.Partinizin fanci-fetti chili sombreros ile tamamlandığından emin olun!Havaya fırlatmak için bu harika konfeti kullanın ya da süslemek için kullanın!Kırmızı, altın ve yeşil çeşitlidir ve pakette 1 ons konfeti vardır.Fanci-fetti partinize harika bir ektir!.Beistle serisi 8.000'den fazla ürün içeriyor - akla gelebilecek hemen hemen her etkinlik, kutlama veya tema için ürünler.1900 Yılından bu yana misyonumuz aynı kalmıştır : En iyi malzemeleri kullanarak ve en yüksek standartlarda ürünler yaratmak.Müşterilerimiz, ürünlerimiz ve çalışanlarımız bizi biz yapar.Biz Beistle Şirketiyiz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!