• Yeni
WİDİA 6568856 Üst Matkap Modüler X Ekle TDMX Metrik Ekle 24MM Çap 35.8 MM Toplam Uzunluk 4.73 MM Nokta Uzunluğu TiAlN Karbür TDMX Matkap

WİDİA 6568856 Üst Matkap Modüler X Ekle TDMX Metrik Ekle 24MM Çap 35.8 MM Toplam Uzunluk 4.73 MM Nokta Uzunluğu

Ziyaretçi izlenme:
₺ 350.55

Stokta
Mağazada

WİDİA 6568856 Üst Matkap Modüler X İnsert TDMX Metrik İnsert 24 MM Çap 35.8 MM Toplam Uzunluk 4.73 MM Nokta Uzunluğu Ti Al N Karbür TDMX Matkap.TDMX İNSERT PK D=24.00 MM. WİDİA ürünlerini satın aldığınızda, en yüksek performans ve takım ömrünü satın alırsınız.90 yılı aşkın bir süredir WİDİA Products Group, inovasyon, teknoloji ve müşteri hizmetlerinde mükemmelliği tanımlamıştır.Felsefemiz basittir-en iyisi olun.Mütevazi başlangıçlardan geliyoruz, ancak gayretimiz ve metanetimiz bizi pazarda ilerletmeye devam ediyor place.As endüstri lideri bir kesici takım üreticisi olan WİDİA, hassas mühendislik ürünlerinden oluşan eksiksiz bir portföy sunmaktadır.Binlerce Tornalama, Frezeleme, Delik Açma, Kılavuz Çekme ve Takımlama Sistemleri ürünü ile ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kaynaktan bulacaksınız.WİDİA ürünlerini satın aldığınızda, maksimum performans ve takım ömrü elde edersiniz.Teknolojinin ön saflarında yaşıyoruz, her zaman yenilik ve güvenilirliğin mükemmel karışımı için çalışıyoruz.En geniş kapsamlı hassas mühendislik ürünleri portföyünü, Yetkili Distribütör ortaklarından oluşan küresel, uzmanlaşmış bir ağ ile eşleştirin ve yalnızca widia'dan gelen güce sahip olursunuz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!