• Yeni
Martin AK51 P / B Düz Delikli FHP Kasnak, 3L / 4L Kayış Bölümü, 1 Oluk, 1/2 Delik, Sınıf 30 Gri Dökme Demir, 4.95 OD, 5012 max rpm, 4.36 Pitch Çapı / 4.7 Datum

Martin AK51 P / B Düz Delikli FHP Kasnak, 3L / 4L Kayış Bölümü, 1 Oluk, 1/2 Delik, Sınıf 30 Gri Dökme Demir,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 26.01

Stokta
Mağazada

Klasik V kayışı kasnağı, mevcut birçok tahrik tasarımında kullanıma uygun, yaygın olarak bulunan klasik profil V kayışlarına uyar.Aşınmaya ve aşınmaya karşı dayanıklılık için sınıf 30 gri dökme demir. 3 L / 4 L veya Bir kayış veya kesit.Tek kayış kullanımı için bir oluk.3 L/4 L veya kayış kesitli bu Martin P/B düz delikli FHP kasnak, 30 gri dökme demirden yapılmıştır ve bir tane ile birlikte gelir groove.It mevcut birçok güç aktarımında kullanıma uygun, yaygın olarak bulunan çeşitli klasik profil V kayışlarına uyan klasik bir V kayışı kasnağıdır sürücüler.Bu kasnak, aşınmaya, korozyona ve aşınmaya karşı direnç için sınıf 30 gri dökme demirden yapılmıştır. galling.It 3 L/4 L veya bir kesite ve çoklu veya bantlı kayışlarla kullanım için bir oluğa sahiptir.V kayışlı kasnaklar (kasnaklar), HVAC üniteleri, tarım makineleri, gıda işleme ekipmanları ve ev aletleri dahil olmak üzere çok çeşitli mekanik ve elektronik tahriklerde kullanılır.V kayışlı kasnaklar (kasnaklar), kayışa güç ileten bir güç iletim tahrikindeki bileşendir.Tipik olarak dökme demirden yapılmış olan kasnaklar ve etraflarında dönen V kayışları, form genişliğinde (klasik) veya dar, tek veya çok yivli olarak eşleşir.V kayışlı kasnaklar, tarım, tekstil, baskı, madencilik ve ofis ekipmanları endüstrilerindeki tahrik tasarımlarında bulunur.Martin Sprocket & Gear, güç aktarma ve taşıma ürünleri üretmektedir.1951 yılında kurulan ve merkezi Arlington, Tx'de bulunan şirket, Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI), Ulusal Havacılık Standardı (NAS) ve Deutsches Institut für Normung (DIN) standartlarını karşılayan araçlar sunmaktadır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!