• Yeni
Güçlü Elektrikli Balık Kazıyıcı Akülü Balık Ölçekleyici Temizleyici Otomatik Balık Ölçek Sökücü ile bir Manuel Ölçekleyici

Güçlü Elektrikli Balık Kazıyıcı Akülü Balık Ölçekleyici Temizleyici Otomatik Balık Ölçek Sökücü ile bir Manuel

Ziyaretçi izlenme:
₺ 161.97

Stokta
Mağazada

[304 Paslanmaz çelik bıçak] : Yüksek frekanslı sertleştirilmiş paslanmaz çelik kesici kafa, bilimsel diş derinliği, balık derisine zarar vermez, hızlı ve temiz ölçek kaldırma. [Güvenli metal çelik kapak] : Ölçekleyici kafasında plastikten daha güvenli olan metal bir kalkan vardır cover.It çalışırken bıçak kafasının yüksek hızda dönmesini ve dokunmasını önleyebilir ve balık pullarının sıçramasını önleyebilir. [Pil] : Bu elektrikli balık pulu kazıyıcı, tam olarak 2-3 saat sonra kullanılabilen 2200m Ah lityum pil ile birlikte gelir charging.No güç kablosu kullanmanız gerekir ve işinizi daha rahat hale getirir. [Kolay kullanım] : Bu kablosuz balık ölçekleyici push-tipi anahtarı benimser, tutun ve açın, gevşetildiğinde durun, güvenli ve enerji tasarrufu, hızlı tempolu çalışma için uygun occasions.It kullanımı kolaydır, çalışma verimliliğinizi büyük ölçüde artırabilir. [Geniş uygulama] : Bu balık ölçekli kazıyıcı balık çeşitli için uygundur, gibi crucian sazan, çim sazan, kırmızı balık, sarı croaker ve böylece on.It ev mutfağında, restoran mutfağında, satıcılarda, süpermarkette ve deniz pazarında kullanılabilir.Çalışırken bıçak kafasının yüksek hızda dönmesini ve dokunmasını önleyin ve balık pullarının sıçramasını önleyin.Yüksek frekanslı sertleştirilmiş paslanmaz çelik bıçak, bilimsel diş derinliği, balık derisine zarar vermez, hızlı ve temiz ölçek kaldırma.Başlamak için basılı tutun, durdurmak için bırakın.Acil durdurma modülü fonksiyonu ile, gevşetildiğinde duracak, güvenli ve güç tasarrufu sağlayacaktır.Yüksek saflıkta bakır tel motor, güçlü gücü garanti eder.Sessiz yatak, kararlı çalışma ve düşük gürültü.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!