• Yeni
Aulufft 20 ADET Ahşap Çekiçler Mallet, Mini Ahşap Tokmaklar Vurma Yengeç için En Iyi Çatlama Aracı, Istakoz ve Diğer Kabuklu Deniz Ürünleri Dayak Tokmak (5. 9x1. 49x0. 98 inç)

Aulufft 20 ADET Ahşap Çekiçler Mallet, Mini Ahşap Tokmaklar Vurma Yengeç için En Iyi Çatlama Aracı, Istakoz

Ziyaretçi izlenme:
₺ 44.97

Stokta
Mağazada

Premıum Kalıte : Bu ahşap çekiç tokmaklar yapılır doğal parke ile pürüzsüz cilalanmamış bitirmek, katı ve dayanıklı, sağlam ve güvenilir.Ahşap Çekiç Boyutu : Her ahşap çekiç yaklaşık. 5. 9x1.49x0. 98 inç/ 15x3. 8x2. 5 cm, kompakt boyutu ve kullanımı basit, elverişli açık sert kabuk deniz, sadece lezzetli yemek keyfini yardımcı.Çocuk Eğitim Aracı : Hem erkekler hem de kızlar için el-göz koordinasyonu yeteneğini geliştirmek için harika çalışıyorlar.Bebeğinize kavrama yeteneğini ve el-göz koordinasyonu yeteneğini artırın.Ayrıca ahşap çekiç üzerinde DIY çizim.Seçmeniz için iyi Araçlar : Mini ahşap çekiç yardımıyla yengeçler ve ıstakozlar, içindeki hassas ete zarar vermeden kolayca kırılabilir.Yengeç kek yapmak için güzel, ıstakoz rulo ve böylece.Geniş Uygulama Kapsamı : Ahşap tokmaklar sadece aile yemekleri, deniz ürünleri partileri, büyük yengeç partileri, aile bisküvi pişirme partileri vb.İçin uygun değildir, aynı zamanda çocuk yapı taşı çekiç olarak da uygulanabilir.Pratik aracı : uygun deniz ürünleri kabuklu yengeç sert kabuk, bu tür ıstakoz ve yengeç bacağı gibi açmak için, sizin ve ailenizin sadece lezzetli yemeğin tadını çıkarın, aile yemekleri, deniz ürünleri partiler, büyük yengeç partiler için uygun bir yardımcı mini ahşap çekiç kullanabilirsiniz, aile bisküvi pişirme partiler ve benzeri, sadece ailesi ve arkadaşları ile deniz ürünleri yemek keyfini çıkarabilirsiniz.Diğer kullanımlar : Ayrıca, bu masif ahşap tokmaklar aynı zamanda çocuk yapı taşı çekiç olarak hizmet etmek için çok uygundur, kompakt boyuttadır ve kullanımı basit, sağlam ve dayanıklıdır.Temizlemesi kolay, sadece tokmakları sabun ve ılık suyla elle yıkayın.Özellikler : Malzeme : Doğal Parke Renk : Doğal Ahşap Renk Boyutu : yaklaşık. 5.9x1. 49x0. 98 inç/ 15x3. 8x2. 5 cm Paket içerir : 20 x Ahşap tokmaklar Not : Manuel ölçüm, küçük boyutu hataları izin lütfen.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!