• Yeni
Aksesuarları ile Navaris Dikiş Kutusu -5 Çap x 2.5 Yüksek Yuvarlak Depolama Organizatör Kiti-Küçük Düğme Şekilli Kutu Tasarımı-Koyu Yeşil ve Bej

Aksesuarları ile Navaris Dikiş Kutusu -5 Çap x 2.5 Yüksek Yuvarlak Depolama Organizatör Kiti-Küçük Düğme Şekilli

Ziyaretçi izlenme:
₺ 35.97

Stokta
Mağazada

DİKİŞ TEMELLERİ : Navaris'in sevimli düğme şeklindeki kutusuyla dikiş temellerini kullanışlı tutun.Set, evde veya hareket halindeyken hızlı onarımlar için uygun bir mini dikiş kiti içerir.TAMİR VE DAHA fazlası için : Dikiş kutusu, giysilerdeki delikleri onarmak, düğmeleri güçlendirmek ve nakış yapmak için ihtiyacınız olan tüm standart aksesuarları içerir.Çeşitli renkli iplikler, giysiyi gerektiği gibi eşleştirmenizi sağlar.BİRLİKTE VERİLEN AKSESUARLAR : Aksesuar seti 18 iplik makarası, 30 çeşitli iğne, bir mezura, makas, yüksük ve bir diş açma içerir.Kit, her şeyi düzenli tutmak için yuvarlak bir saklama kutusunda paketlenmiştir.BENZERSİZ tasarım : Bu tatlı kutu bir düğme kadar sevimli ve bir tane gibi şekillendirilmiş.Dikiş deponuzu düz bir kutudan veya hırpalanmış eski tenekeden yükseltin.TAŞINABİLİR : 5 inçten biraz daha büyük olan küçük boyut, bu seyahat dikiş setini seyahatler ve geziler için mükemmel hale getirir. journeys.Be evden uzaktayken ortaya çıkabilecek küçük dikiş acil durumları için hazırlanmıştır. 1x Dikiş Kutusu. 18x iplik makaraları. 30x Çeşitli İğneler. 1x mezura. 1x Çift iplik makası. 1x Metal yüksük. 1x Threader.Be navaris'in dikiş aksesuarları seti ile küçük acil durumlar için hazırlanmıştır.Set, iplik, iğne ve makas gibi temel dikiş temellerinin yanı sıra küçük bir düğme şeklindeki kutu içerir.Teslimata dahil olanlar : . 1x Dikiş Kutusu18x Makaralar iplik30x Çeşitli İğneler1x Bant ölçüleri1x Çift iplik makası1x Metal yüksük1x Geçirici.Özellikler : .

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!