• Yeni
Jacksing Bebek Diş Çıkarma Oyuncak, Bebek Maması Besleyici Bebekler için Bebekler için Bebekler için Profesyonel Tasarım

Jacksing Bebek Diş Çıkarma Oyuncak, Bebek Maması Besleyici Bebekler için Bebekler için Bebekler için Profesyonel

Ziyaretçi izlenme:
₺ 101.10

Stokta
Mağazada

Kullanışlı : Bebek mamasını, dondurulmuş meyveleri, sebzeleri, etleri veya dondurulmuş anne sütü tabletlerini bir torbaya koyun ve bebeğiniz çiğnemeyi ve tadına bakmayı sevecektir.Egzersiz Yeteneği : Bebek meyve besleyici, bebeğinizi kendini beslemeye, bağımsızlık kazanmaya ve el göz koordinasyonunu geliştirmeye teşvik edebilir.Güvenli Yöntem : Bebeğe katı madde vermenin güvenli bir yolu, kendi kendine besleme için küçük delikli yumuşak bir silikon torba.Ağrıyı Hafifletin : Bebek maması besleyicileri ayrıca bebeğinizin diş etlerini çiğneyerek ve masaj yaparak diş çıkarma ağrısını yatıştırmaya yardımcı olabilir.Özel Tasarım : Bebek meyve besleyici, küçük eller tarafından kolayca kavranabilen büyük kafa sap tasarımını benimser.Özellik : 1. Kullanışlı : Bebek mamasını, dondurulmuş meyveleri, sebzeleri, etleri veya dondurulmuş anne sütü tabletlerini bir torbaya koyun ve bebeğiniz çiğnemeyi ve tadına bakmayı sevecektir.2. Ağrıyı Hafifletin : Bebek maması besleyicileri ayrıca bebeğinizin diş etlerini çiğneyerek ve masaj yaparak diş çıkarma ağrısını yatıştırmaya yardımcı olabilir3. Özel Tasarım : Bebek meyve besleyici, küçük eller tarafından kolayca kavranabilen büyük kafa sap tasarımını benimser.4. Güvenli Yöntem : Bebeğe katı madde vermenin güvenli bir yolu, kendi kendine besleme için küçük delikli yumuşak bir silikon torba.5. Egzersiz Yeteneği : Bebek meyve besleyici, bebeğinizi kendini beslemeye, bağımsızlık kazanmaya ve el göz koordinasyonunu geliştirmeye teşvik edebilir.Şartname : Öğe Türü : Bebek maması besleyicimalzeme : Plastikpaket Listesi : 2 x Baby mama besleyici.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Baby Food Feeder
Material:
Plastic
Package List:
2 xBaby Food Feeder :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!