• Yeni
FEEZC Elektrikli Tıraş Makinesi, Babalar Günü En İyi Hediye Hepsi Bir Arada Çok fonksiyonlu Değiştirilebilir Döner Akülü Tıraş ıslak ve Kuru Taşıma Seyahat USB Şarj Edilebilir LED ekran, F

FEEZC Elektrikli Tıraş Makinesi, Babalar Günü En İyi Hediye Hepsi Bir Arada Çok fonksiyonlu Değiştirilebilir

Ziyaretçi izlenme:
₺ 147.60

Stokta
Mağazada

【Pürüzsüz ve Rahat】 : Eşsiz tıraş sistemimiz cildinizi korur ve birden fazla yönde bükülme, pürüzsüz bir tıraş elde etmek için yüzünüzün, boynunuzun ve çene çizginizin her eğrisine otomatik olarak uyum sağlar. 【Detachable 】 : çeşitli araçları ile donatılmış, tıraş başlığı, burun saç düzeltici, saç kesme kafası. 【Easy Clean】 : Bu elektrikli tıraş makinesi yıkanabilir ve temizlenmesi kolaydır, bu da elektrikli tıraş makinesinin başının ve gövdesinin doğrudan su ile durulanabileceği anlamına gelir. 【Otomatik taşlama 】 : Kesici kafa ne kadar çok kullanılırsa, keskinlik o kadar iyi olur ve kesici kafanın sık sık değiştirilmesi gerekmez. 【LCD ekran】 : Gövde üzerindeki LCD akıllı sıvı kristal ekran, kullanımını sağlamak için kullanılabilir zamanı hızlı ve doğru bir şekilde görüntüleyebilir.Elektrikli tıraş makinesi erkekler için standarttır, Tıraş için iyi vakit geçirin.LED ekran Şarj yöntemi : USB şarj Tıraş yöntemi : üç başlı bağımsız olarak 30 dakika-45 dakika Performans : LCD ekran, kolayca kısa sakal, uzun sakal ve saç yumuşak Standart aksesuarlar kaldırmak) taban, Seyahat, akıllı kilit,üç yönlü kesici kafa şarj etmek : Elektrikli tıraş makinesi + kesicisi kafa kablosu Opsiyonel Aksesuarlar Şarj fırça + USB temizlik kapak + koruyucu süresi : Şarj Döndür : Burun düzeltici, Saç kesme makinesi, orijinal kesici kafa Evet Akıllı LCD istemi : Evet ekran Şarj MOBİL Güvenli Seyahat kilidi parametre : Güç : : Eğer herhangi bir sorunuz Varsa, zaman içinde lütfen bizimle irtibata geçiniz Bankası şarj, 24 saat içinde size cevap verecektir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!