• Yeni
RJSP 50 adet Profesyonel Dövme İğneler # 12F / 0.35 MM Düz Sterilize Dövme İğneler Paslanmaz Çelik Malzeme için Vücut Sanatı (Renk: 1205F, Boyutu: 0.35 MM)

RJSP 50 adet Profesyonel Dövme İğneler 12F / 0.35 MM Düz Sterilize Dövme İğneler Paslanmaz Çelik Malzeme

Ziyaretçi izlenme:
₺ 88.20

Stokta
Mağazada

Günlük kullanımınız için yeterince dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir using.It mevcut veya gelecekteki bir iğne için bir zorunluluktur.Her iğne kendi fabrikasında ayrı ayrı paketlenir, sağlığınıza zararsızdırlar.Özenle tasarlanmış, kullanım için mükemmel.Bu dövme iğneleri size memnun bir dövme verecektir. #12 F / 0.35 MM 50pcs Dövme İĞNELERİ5 F / 7 F / 9 F / 11 F / 13 F / 15 F50pcs Tek Kullanımlık Sterilize Dövme İğneleri Tek Kullanımlık ve EO Gazı Sterilize Edilmiş ve Kullanıma Hazır olarak Ayrı Ayrı Paketlenmiştir.Özellikler : 1. Yüksek kalite paslanmaz çelik, günlük using2 için yeterince dayanıklı yapılmıştır. Mevcut veya gelecekteki bir iğne için bir zorunluluktur3. Her iğne kendi fabrikasında ayrı ayrı paketlenmiştir, sağlığınıza zararsızdırlar. n4. Dikkatle tasarlanmış, kullanım için mükemmel5. Bu dövme iğneleri size memnun bir tattoo6 verecektir. Optimum güvenlik ve kalite için sterilize edilmiş bu dövme iğnelerine güvenebilirsiniz7. Her türlü dövme makinesi için mükemmeldir8. Profesyonel kullanım veya ev kullanımı için uygundur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!