• Yeni
Corel WordPerfect Office 2020 Ev ve Öğrenci / Kelime İşlemci, Elektronik Tablolar, Sunumlar / Bültenler, Etiketler, Zarflar, Raporlar, E-Kitaplar [PC Disc] [Eski Sürüm]

Corel WordPerfect Office 2020 Ev ve Öğrenci / Kelime İşlemci, Elektronik Tablolar, Sunumlar / Bültenler, Etiketler,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 287.10

Stokta
Mağazada

İhtiyacınız olan her şey : Kelime işlemci, elektronik tablo, sunum, not alma ve daha fazlası.60'tan fazla dosya formatı desteği : Microsoft Word, Excel ve Power Point dahil olmak üzere dosyaları kolayca açın, düzenleyin ve paylaşın.Kullanımı kolay PDF yayınlama seçenekleri : Etkileyici belgelerinizi, grafiklerinizi ve sunumlarınızı herkesle hızlı bir şekilde paylaşın.Kodları göster : Tablo hücrelerinde, satırlarda ve sütunlarda yazı tipi özniteliklerine ve metin hizalama özelliklerine ilişkin kodları açıkça görüntüler.Zamandan tasarruf edin : Sadece tek bir tıklamayla dipnota veya son nota atlayın.Not : Müşteri, bu ürünü aynı anda, adreslerindeki en fazla iki bilgi işlem aygıtına yalnızca özel ve ticari olmayan kullanım amacıyla yükleyebilir ve kullanabilir.Etkileyici belgeler.Kaygan sunumlar.Sindirilebilir tablolar.Olağanüstü raporlar.ve daha fazlası.En son güncellemeler/hizmet paketleri ile Windows 10*, Windows 8.1 veya Windows 7.Word Perfect Office 2020'nin yaşam döngüsü boyunca yayımlanabilecek Windows 10, sürüm 1909 ve sonraki sürümleri destekler. 1 GHz veya daha hızlı (x86) veya AMD64 işlemci. 1 GB RAM (x86) veya 2 GB RAM (AMD64). Uygulama dosyaları için 2,75 GB sabit disk alanı. 1024 x 768 ekran çözünürlüğü.Fare veya tablet.DVD sürücüsü (kutu kurulumu için gereklidir).Platform : PC Disk / Baskı : Ev hepsi değil.Yüzlerce ücretsiz yazı tipine ve şablona ve en yeni Microsoft Office biçimleri de dahil olmak üzere 60'ın üzerinde tanıdık dosya türüne erişin.Yerleşik PDF yayınlama, gelişmiş Reveal Kodları ve After Shot 3 ile her zamankinden daha verimli çalışın.Bir tek, office suite, uygun fiyatlı, tüm ihtiyacınız olan güç ve esneklik olsun.Windows 10* en son güncellemeleri ile 7 8.1 veya Windows/hizmet 10 Windows packs Supports, ya da daha hızlı lider Ofis 20201 GHz yaşam döngüsü sırasında açığa çıkan 1909 ve sonra sürüm Sürüm (kutu kurulum için gerekli) (x 86) veya özelliği kullanabilmek sunar GB RAM (x 86) veya 2 GB RAM (AMD64)uygulama için 2.75 GB sabit disk alanı files1024 x 768 ekran resolution Mouse veya tablet DVD sürücü.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!