• Yeni
SELFBEAUTY Nemlendirici Nemlendirici Uzun ömürlü Dudak Tonu Dudak Parlatıcısı-Kore Sıvı Ruj Dudak lekesi longwear K güzellik Makyajı Parlak Jöle Dokusu Yapışkanlık Yok Kuruluk Yok 4ml (No. 401 Kiraz Domates)

SELFBEAUTY Nemlendirici Nemlendirici Uzun ömürlü Dudak Tonu Dudak Parlatıcısı-Kore Sıvı Ruj Dudak lekesi longwear

Ziyaretçi izlenme:
₺ 29.70

Stokta
Mağazada

[Nemli ve Yüksek Parlaklık Dudak Parlatıcısı] Nemli, dağınık su jeli dokusu canlı parlaklığı korur.Ultra parlak, pigment bakımından zengin, kalın lake kaplamalı. [Uzun Ömürlü Dudak lekeleri] Renk pigmenti dudaklarda uzun süre kalır.Dudakların tüm bu parlaklıkla dolgun görünüyor, ama yapışkan değil ve tüylenmeyecek. [Rahat hissettiren nemlendirici formül] Vitamin ve nemli içeriklerle aşılanmış nemli öz, jel tipi doku yapışkan olmadan dudaklara nefis bir şekilde emilir. [Yüksek Pigmentli Meyveli Parlak Renk] Meyveli dudak tonu, canlı ve dolgun dudak makyajını tamamlar. [Uygulaması Kolay] Pırıl pırıl doğal transparandan göz kamaştırıcı tam dudağa kadar mükemmel çalışır, Harmanlanmış olarak zenginleştirilmiş renk ve şeffaf parlaklığa sahip bir renk tonu dudakların farklı açılarda parlamasını sağlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!