• Yeni
Noel Duvar Dekor Merry Christmas Burcu Çiftlik Taze Noel Ağaçları Buffalo Ekose Kamyon Dekor Merry Parlak Kış Burcu Ahşap Çiftlik Evi Asılı Plak Ev Ön Kapı Sundurma Tatil için(3 Parça )

Noel Duvar Dekor Merry Christmas Burcu Çiftlik Taze Noel Ağaçları Buffalo Ekose Kamyon Dekor Merry Parlak Kış

Ziyaretçi izlenme:
₺ 47.97

Stokta
Mağazada

Klasik Noel aksesuarları : bu asılı ahşap tabelalar, Noel atmosferiyle dolu Noel ağaçları, kırmızı kamyon, kelimeler [mutlu Noeller], [mutlu parlak], [çiftlik taze Noel ağaçları] gibi birçok klasik festival öğesiyle tasarlanmıştır. tatil kutlamanız için eğlenceli.Güçlü ve sağlam malzeme : Bu ağaç çiftliği tabelaları, yeterince güçlü ve sağlam olan kaliteli ahşaptan yapılmıştır ve ayrıca kullanımı ve saklanması kolaydır, bunları birçok kez kullanabilirsiniz, süslemelere basılan desenler ve renkler zamanla hızlı bir şekilde solmaz, bu nedenle uygulanabilir sana uzun süre hizmet etmeleri için.Sıcak Noel dekoru : partide asılı olan Noel ağacı çiftliği dekorları, büyüleyici festival desenleriyle birlikte bufalo ekose stiline sahiptir, evinize bir Noel dokunuşu verecek, misafirlerinizi çekecek ve şaşırtacak, hem misafirlerinizi hem de sizi derin bir izlenim bırakacak ve unutulmaz bir anı.Uygun oldukları yerler : çiftlik kamyonu duvar dekorları çeşitli yerler için geçerlidir, bunları doğrudan işaretlerin üstünde bulunan halatlarla Noel ağacına, duvara ve kapıya asabilir veya masaya koyabilirsiniz. oturma odası, yatak odası ve daha fazlası, tüm süreç olmayacak çok zaman ve enerji harcayın.Noel tabelaları : pakette 3 adet vintage Noel tabelası alacaksınız, bu da dekorasyon ihtiyacınızı karşılamak için yeterli ve rustik çiftlik evi tarzında basılmış, Noel'inizi diğerlerinden öne çıkarmak için partide asabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!