• Yeni
Duvar DécorWall Alınlıklar Duvar Dekorasyon, Retro Metal Dekorasyon sıcak hava Balon bar Batı Restoran Asılı Ev Dekorasyon

Duvar DécorWall Alınlıklar Duvar Dekorasyon, Retro Metal Dekorasyon sıcak hava Balon bar Batı Restoran Asılı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 29.97

Stokta
Mağazada

★ Fiyat küçük olsa da, zanaat zekidir, koleksiyon için veya havzanın arkadaşlarına hediye olarak uygundur. ★ Hassas ve yüksek kaliteli ileri teknoloji, sadece gerçek kaliteli ürünler alabilirsiniz. ★ Retro ve modern tasarım dekoratif stilleri her türlü için uygundur, ev mutfak dekorasyon hediye oyunları koleksiyonu takı, vb. ★ Evinizi dekore etmek iyi bir seçimdir veya bir arkadaşınıza hediye olabilir. ★ Kurulum talimatları : sondaj gereklidir ve kurulum basittir.Model numarası : 6513 Craft : handmade Material : Iron Style : Vintage nostaljik Dekorasyon türü : duvar dekorasyongörünüm : 18.Yüzyıl Sıcak Hava balonuygulanabilir çevre : KTV, bar, kahve dükkanı, gece kulübü, ev, mutfak dekorasyonu.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!