• Yeni
Ay Fazı Duvar Asılı El Yapımı Dövülmüş Altın Metal 13 Moons 36 Çelenk, Boho Ev Dekor için Yatak Odası, Göksel Sanat Aşamaları Bohemian Dekorasyon Astroloji Estetik için Yukarıdaki Yatak veya Oturma Odası

Ay Fazı Duvar Asılı El Yapımı Dövülmüş Altın Metal 13 Moons 36 Çelenk, Boho Ev Dekor için Yatak Odası, Göksel

Ziyaretçi izlenme:
₺ 59.97

Stokta
Mağazada

Ay Fazı Duvar Asılı dekor herhangi bir huzur ve konfor yaratır room.It modern boho tarzı, yatak başlığının, masanın, aynanın, şöminenin, pencerenin üzerine, sıcak bir dokunuş için herhangi bir yere eklemek için güzel bir vurgu parçasıdır.Hassas demir zincirlerle birbirine bağlanmış dövülmüş altın metal uydularla el yapımı, her biri sizin gibi benzersiz ve orijinaldir.Patinaya hafif izler eklenir.Dokulu detaylar parlayan ışıkta parlayacak ve esen rüzgarla çınlayacaktır.Göksel veya astroloji severler için harika bir hediye holiday.It pamuklu bir çantaya sarılmış ve kraft tarzı bir kutuda paketlenmiştir.Noel, doğum günü, eve taşınma partisi, yıldönümü veya sadece sürpriz için sevdikleriniz için mükemmel bir hediye.Çelenk yatay olarak resmedilen 13 uyduya sahiptir, uzunluk 36", her ay 2" ila 4 "arasında değişen 2.25" asılı; daha uzun olmasını istiyorsanız ekstra bağlantılar eklenebilir.Hafif ve çivi, iğne veya kanca ile asılmaya hazır (donanım dahil değildir). 14 Kasım 2021 itibariyle, bu ürün Şeffaflık ile korunmaktadır.Satın alırken BASE Roots'un mağazasından olduğundan emin olun, aldıktan sonra, her birimin orijinalliğini doğrulamak için kodu uygulama ile tarayın.Ulaşmaktan çekinmeyin, yardım etmekten mutluluk duyarız!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!